• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
  • ایمیل: info@abarit.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

سئو

seoo

شرکت ابر ای تی ارائه کننده خدمات سئو به شما هموطنان گرامی می باشد. تیم سئو ابر ای تی با تجربه یک دهه فعالیت در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می تواند وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسانند. تیم سئو ابر ای تی با بیش از صدها پروژه موقف سئو سایت توانسته به بسیاری از کسب و کارها کمک و آنها را در بازار انلاین موفق نمایید. هدف اصلی تیم سئو سایت ابر ای تی رونق دادن به کسب کار شما از طریق قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجوگر گوگل می باشد.

بهتر است بدانید تیم سئو ابر ای تی با استفاده از سئو اصولی ( سئو کلاه سفید ) رتبه سایت شما را افزایش می دهد به همین دلیل شما رتبه ای ماندگار خواهید داشت. بسیاری از شرکت های سئو با هزینه های کم و در زمان کم سئو سایت شما را انجام می دهند، ولی باید بدانید تنها راه اینکه در زمانی کم به رتبه بالایی برسید استفاده از سئو کلاه سیاه می باشد، در این روش شاید سایت شما در زمانی کوتاه به رتبه ای بالا دست یابید ولی خیلی زود مورد جریمه گوگل قرار گرفته و از نتایج جستجو حذف خواهد شد و این یعنی شکست شما در بازار اینترنت برای همیشه.

سئو سایت اصولی و استاندارد مستلزم صرف زمان و هزینه بالایی می باشد و این هم به دلیل انجام کارهای بسیار زیاد و زمانبر از طرف شرکت سئو بر روی سایت شما برای افزایش رتبه آن می باشد، ولی شما در انتها سایتی کاملا سئومند و دارای رتبه ماندگار خواهید داشت و در آینده دچار جریمه و یا افت رتبه نخواهید شد.

بهتر است بدانید تنها راه موفقیت کسب و کار شما در بازار انلاین امروز سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

در حال حاضر وب سایت های فارسی زبان بسیاری در بستر اینترنت مشغول فعالیت می باشند که هر یک برای رسیدن به جایگاه مناسب در سرچ های مختلف، جذب بازدید کننده بیشتر و فروش محصولات و خدمات خود به آنها تلاش می کنند. مطمئنا در میان انبوهی از وب سایت هایی که همه آنها به دنبال همین هدف هستند به دست آوردن رتبه های بالا کار بسیار سخت، زمان بر و در عین حال نیازمند دانش به روز می باشد.

علم یا هنری که کمک می کند تا یک وب سایت در کلمات مختلف در صدر سرچ های موتور های جستجوگر قرار گیرد را سئو می نامند. از آنجایی که موتور های جستجوگر در هر زمان تغییراتی را در سیستم الگوریتم های تعیین کننده خود ایجاد میکنند، برای آنکه شخصی بتواند به تنهایی وب سایت خود را سئو نماید لازم است تا در این زمینه مطالعات بسیاری داشته و علم خود را به روز نگهدارد. همچنین بایستی در زمینه های مختلف آزمون خطا نموده و تجربه بسیاری را کسب نماید.

مطمئنا هر فردی به تنهایی قادر به سئو کردن سایت خود نیست و می بایست در این مسیر از تیم سئو حرفه ای، با تجربه و دانش به روز نیز راهنمایی گرفته تا وب سایت آن مسیر موفقیت را به درستی و بدون اشتباه طی نموده و به صدر سرچ های مد نظر در حیطه کاری خود برسد.

روش سئو سایت ابر ای تی

روند سئو تیم ابر ای تی شامل بخش های متنوع و گوناگونی می باشد که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

در اولین قدم از سئو سایت می بایست کد نویسی وب سایت شما اصلاح شده و به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو دراید، تا موتور های جستجو بتوانند به راحتی با خواندن کد های مربوطه امتیاز مربوط به کد نویسی بهینه را برای وب سایت شما ثبت نمایند. تیم سئو ابر ای تی در ابتدا تمامی بخشهای قالب وب سایت شما را نظر تگها، سرعت، کلمات کلیدی و دیگر موارد سئو سایت بررسی و مشکلات آن را به صورت کامل رفع می نمایند تا شما نمره بهینه بودن قالب را از گوگل دریافت نمایید. در انتهای این مرحله شما سایتی کاملا سئومند و بهینه سازی شده خواهید داشت.

در ادامه می بایست بر روی تولید محتوای اصولی و سئو شده برای وب سایت شما کار شود، که این امر می تواند هم توسط شما و هم توسط تیم تولید محتوا ابر آی تی به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد. در صورت نیاز مشاورین تولید محتوا ما نکاتی را در زمینه تولید محتوا سئومند به شما آموزش می دهند تا بتوانید محتوایی مفید و هدفمند تولید نمایید.

بعد از اتمام دو مرحله بالا سئو داخلی سایت شما به اتمام رسیده و سپس سئو خارجی سایت آغاز می گردد.

پس از دو مرحله بالا و در کنار پیشروی تولید محتوا وب سایت شما برای سایت شما بک لینک های با کیفیت ثبت می شود تا با دریافت این بک لینک ها وب سایت شما در کلمات مد نظر با سرعت بیشتری رشد نموده و به صدر نتایج مورد نظر دست یابد. بکلینک خود شامل تکنیک های بسیار زیادی می باشد که با انجام این تکنیک ها می توان نتیجه درست را دریافت نمود.

در صورتی که قصد برند سازی حرفه ای را دارید تیم سئو ابر آی تی می تواند با ارائه راهکار هایی در زمینه فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز این مهم را برای شما به ارمغان آورد تا ضمن رسیدن به رتبه های برتر در کلمات مورد نظر خود به برندی شناخته شده و محبوب در بین کاربران اینترنتی تبدیل شوید

خدمات سئو شرکت ابر ای تی بسیار متنوع می باشند و کارشناسان ما با توجه به نیاز شما و همچنین کاربران هدف سایت شما بهترین راهکار را برای افزایش رتبه سایتتان به شما پیشنهاد می نمایند، تا در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه در جستجو کلمات کلیدی مورد نظر خود دست یابید.

تیم سئو ابر آی تی به عنوان یکی از خبره ترین تیم های فعال در حوزه ارائه خدمات سئو در خدمت شما افراد و یا شرکت های مختلف می باشد تا با ارائه راهکار های اصولی و آزمایش شده سئو سایت به شما در رسیدن به موفقیت های آتی راهنمایی و مشاوره های لازمه را در زمینه سئو ارائه نماید. به همین منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت ابر آی تی تماس حاصل فرموده و نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه سئو سایت اطلاعات لازمه را کسب نمایید.