سئو | بهینه سازی سایت

شرکت ابر ای تی با تجربه بسیار بالا و نمونه کارهای فرآوان در زمینه سئو انواع سایتها و کلمات کلیدی آماده ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت به شما هموطنان گرامی می باشد. شما کاربران ارجمند می توانید با استفاده ار خدمات ما به کسب و کار اینترنتی خود رونق بخشید. در ادامه بهتر است بگوییم سئوچیست و شامل چه مواردی می شود:

سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجوگر می باشد. بهتر است بدانید سئو به معنای فريب موتور‌ جستجوگر نيست بلکه شامل موارد و قوانینی می شود که خود موتورهای جستجوگر برای پیشرفت سایتها اعلام نموده اند.

سئو

 

سئو فرآيندی ساده نيست که به راحتی بتوان آن را انجام داد، زيرا بهینه سازی سایت نيازمند دانش ، علم و تجربه در این زمینه می باشد. به این نکته دقت فرمایید موتور‌های جستجوگر به ویژه گوگل مدام در حال تغییر و پیشرفت الگوریتم های خود می باشند، از این رو یک سئوکار خوب همواره باید دانش خود را بروز نگاه دارد و همواره این تغییرات را در نظر گرفته و بهترین راه کار را برای پیشرفت سایتها ارائه دارد.

بهتر است این نکته را در مورد الگوريتم های گوگل بدانید که آنها دارای بيش از 200 معيار جهت رتبه دادن به سایت شما هستند و هیچ کسی تمامی این فاکتورها را نمی شناسد، ولی یک سئوکار خوب باید همواره مهمترین و اصلی ترین این فاکتورها را شناسایی کرده و طبق آنها سایت شما را سئو کند.

تا چند سال قبل بدست آوردن رتبه خوب کاری بسیار ساده بود ولی با رشد اینترنت و همگانی شدن آن و همچنین وارد شدن اکثر کسب و کارها به این بازار، رقابتی بسیار جدی در فضای اینترنت به وجود آمده است و امروزه تنها سئو است که می تواند در این بازار به شما یاری رسانده و شما را در نتایج اول جستجو نمایش دهد.

باید بدانید هدف اصلی سئو کمک به سایت شما برای بدست آوردن محلی مناسب در نتايج جستجو در کلمه کلیدی های مورد نطر شما می باشد. البته بسته به کلمه کلیدی و رقابتی که در آن وجود دارد سئو ممکن است هفته ها و ماه ها به طول انجامد، در این زمان سئوکار باید صبور بوده و به دنبال راه های غیر مجاز برای رشد سایت نرود.

چند نکته در مورد اهمیت سئو:

باید بدانید تحقیقات نشان داده است سایتهایی که در سه لینک اول جستجو وجود دارند 58.4 درصد کليک‌ها را شامل شده و به این میزان از کاربران وارد آنها سایتها می شوند. در اینجا یک بحث دیگر به وجود می آید که کاربران می گویند: خوب ما با دادن تبلیغات گوگل همواره در لینک های اول قرار می گیریم پس چرا به سئو نیاز داریم؟

جدا از مسئله مالی در تبلیغات گوگل بهتر است بدانید: تحقیقاتی که از کاربران اینترنت در کشورهای اروپایی انجام شده نشان می دهد، کاربران بیشتر دوست دارند برروی نتایج طبیعی جستجو کلیک کنند یعنی در واقع  72.3 درصد کاربران بر روی نتایج طبیعی جستجو کلیک کرده و تنها 27.3 درصد وارد تبلیغات گوگل می شوند که این درصد خود برتری بالای سئو را در مقابل تبلیغات نمایش می دهد.

در ادامه مقداری در مورد فواید سئو و بهینه سازی سایت و تاثیر آن بر کسب و کار شما به صورت لیست وار اشاره صحبت می کنیم:

سئو در بازدید از سایت شما تاثیر بسزایی داشته و کاربران زیادی را وارد سایت شما می کند.

با استفاده از سئو می توان برند سازی نموده و برند خود را مطرح نمایید.

بهینه سازی سایت باعث افزایش چشم گیر ترافیک در سایت شما خواهد شد.

سئو باعث افزایش فروش و رونق کسب و کار شما می شود.

سئو خود یک ابزار تبلیغات عالی می باشد.

 سئو

سئو شامل دو بخش اصلی می شود که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم:

سئو درون صفحه

این مورد شامل کارهایی می شود که درون سایت شما انجام می شود و بیس و پایه سئو می باشد. اگر بخواهیم چند مورد از سئو درونی را نام ببریم می توانیم به : محتوا، تگ ها، کلمات کلیدی، سرعت سایت و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که تا مشکل آنها رفع نشده انجام سئو کار بیهوده ای است.

سئو بیرون صفحه

این مورد شامل کارهایی است که خارج از سایت شما برای سئو انجام می شود و دارای گستردگی بسیار بالایی است. از موارد سئو خارجی می توان به: بک لینک، رپورتاژ، بنر و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که در کنار سئو داخلی تضمین کننده موفقیت سایت شما می باشند.

روشهای سئو به دو دسته اصلی تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم:

سئو کلاه سفید

این نوع از سئو شامل انجام موارد استاندارد و قانونی برای سئو کردن سایت می شود. در واقع سئوکار با استفاده ار مواردی که خود گوگل اعلام نموده و تجربیات خود سایت شما را سئو می نماید. این نوع سئو بهترین و اصولی ترین نوع سئو است.

سئو کلاه سیاه

در این مورد سئوکار تصمیم به فریب موتورهای جستجوگر دارد و با استفاده از کارهای غیر استاندارد تصمیم می گیرد تا سایت شما را سئو نماید. در این مورد ممکن است سایت شما رشد سریع و بسیار خوبی داشته باشد ولی با پی بردن الگوریتم های گوگل به فریب شما سایت شما را از نتایج حذف می نمایند.

البته امروزه یک نوع دیگر از سئو هم با نام کلاه خاکستری انجام می شود که مجموعه ای از دو مورد بالا است و نتیجه مثبت و یامنفی آن مشخص نبوده و ریسک بالایی دارد.

سئو

تمامی پروژه های سئو انجام شده توسط تیم سئو ابر ای تی از نوع کلاه سفید و با استفاده از اصول مثبت سئو می باشند.

برای اطلاع از پکیچ های سئو ما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

آدرس: تهران - پونک، خیابان سردار جنگل، خیابان طباطبایی، 

خیابان زاگرس، پلاک 9 واحد 1

فیسبوک گوگل پلاس اینستاگرام لینکدین پینترست تلگرام توییتر

تلفن: 44491770-021

تلفن: 44491771-021

موبایل: 09126863580