بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی حرفه ای را از ابر ای تی بخواهید.

در دنیای امروز هر روز بیش از روز قبل از دنیای حقیقی به سمت دنیای مجازی و اینترنتی سوق پیدا می کنیم، تا حدی که برای مهمترین نیازهای خود مانند خورد و خوارک نیز دست به دامان اینترنت می شویم ، از این رو مفهوم بازاریابی اینترنتی هر روز شکل جدی تری برای کسب و کارها پیدا می کند، می توان گفت امروزه اکثر صاحبین کسب و کار ها روی به بازاریابی اینترنتی برای رونق کار خود آورده اند.

بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی آنلاین یا همان آنلاین مارکتینگ یک روش بازاریابی‌ است که در آن از ابزارهای اینترنتی و همچنین رسانه‌های آنلاین استفاده می‌شود تا خدمات و محصولات شما را به عموم مردم معرفی نمایید، همانگونه که می دانید معرفی محصول و خدمات مهمترین راه بالا بردن درآمد است و چه جایی بهتر از دنیای اینترنت که حجم بسیار بالایی از کاربران را به خود اختصاص داده است.

بازاریابی اینترنتی

در ادامه چند روش بازاریابی اینترنتی را برای شما کاربران ارجمند ابر ای تی معرفی خواهیم کرد تا با دید باز بتوانید این فعالیت را انجام دهید.

تبلیغات بصری

تبلیغات بصری به مواردی مانند بنرها و یا عکس با محتوای تبلیغاتی گفته می شود که در سایتهای پربازدید قرار داده شده و موجب می شود حجم زیادی از کاربران آن سایتها با شما و خدمات شما آشنا گردند، بهتر است بدانید این روش قدیمی ترین روش بازاریابی اینترنتی می باشد. تبلیغات بنری می‌تواند به طرز مطلوبی کاربران و مشتریان شما را بالا ببرد. این روش یکی از بهترین روشها برای معرفی برندها می باشد.

ایمیل مارکتینگ

احتمالا تا کنون با بازکردن ایمیل خود با ایمیل های تبلیغاتی مواجه شده اید، این نمونه آشکار ایمیل مارکتینگ است. در این روش کاربران را با ایمیل‌های تبلیغاتی با خدمات و محصولات خود آشنا می کنند، البته بهتر است بدانید این روش در حال منسوخ شدن است زیرا با حساسیت بیشتر سرویسهایی که خدمات ایمیل ارائه می کنند و اسپم کردن این دسته ایمیل ها تاثیر آن روز به روز کمتر خواهد شد.

بازاریابی درون گرا

در این روش فعالیت درون سایت خود شما صورت می گیرد و موجب می شود کاربرانی که وارد سایت شما می شوند به راحتی با محصول و خدمات شما آشنا شوند.

مهم ترین روش این نوع از دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی می‌باشد، که با انتشار محتوا خوب و مفید کاربران را به سایت شما می کشاند و سپس آنها را به هدف یعنی همان معرفی خدمات شما سوق می دهد.

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی موتورهای جستجوگر

به زبان ساده این روش همان تبلیغات اینترنتی می باشد. این روش یکی از پرکاربردترین روشها در دیجیتال مارکتینگ است، در این روش زمانی که مخاطب به دنبال محصول و یا خدمتی می گردد با برند و نام شما مواجه شده و برای رفع نیاز خود از شما یاری میگیرد.

در این روش شما بودجه‌ای را در نظر می‌گیرید و به نماینده های گوگل می‌دهید و آنها در کلمات مورد نظر شما سایت شما را در بالای نتایج قرار می دهند. ولی یک نکته مهم وجود دارد و آن هم این است که تا زمانی که بودجه شما تمام نشده باشد شما در صدر نتایج هستید و به اتمام بودجه یا باید حساب خود را شارژ نمایید یا از بالای لیست حذف می گردید.

بهینه سازی یا همان سئو

این روش بهترین و پرکاربرد ترین روش بازاریابی اینترنتی می باشد. در این روش با کارهایی که صورت می گیرد سایت شما در نتایج اول جستجو قرار گرفته و اکثر کاربران را به خود اختصاص می دهد. برای اطلاع بیشتر در مورد سئو می توانید به بخش سئو موجود در خدمات سایت مراجعه کنید.

رپورتاژ آگهی

در این روش که امروزه بسیار استفاده می شود، مطلبی آموزنده و یا خبری مرتبط با کار شما در سایتهای بزرگ خبری قرار داده می شود و سپس در آن لینک سایت شما قرار می گیرد، این امر موجب می شود خواننده های ان خبر برای اطلاع بیشتر بر روی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند.

بازاریابی زنجیره‌ای

این روش امروزه دیگر استفاده نمی شود ،ولی بهتر است بدانید در این روش به وبلاگ نویسان مبلغی داده می شود  تا برای برند شما مطلب بنویسند و در وبلاگ خود قرار دهند.

اهمیت بازاریابی اینترنتی

اینترنت یک بازار جهانی و پر سود است و بستری بسیار مناسب برای کسب و کار شما، پس این بازار بزرگ را از دست ندهید و با استفاده از دیجیتال مارکتینگ در آن به کسب و کار خود رونق بخشید.

بازاریابی اینترنتی

برای اطلاع بیشتر در زمینه بازاریابی اینترنتی و همچنین آشنایی با پکیج های ما می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین ما تماس حاصل نموده و از آنها یاری جویید.

آدرس: تهران - پونک، خیابان سردار جنگل، خیابان طباطبایی، 

خیابان زاگرس، پلاک 9 واحد 1

فیسبوک گوگل پلاس اینستاگرام لینکدین پینترست تلگرام توییتر

تلفن: 44491770-021

تلفن: 44491771-021

موبایل: 09126863580