تولید محتوا

در ابتدا بهتر است بگوییم تنها موردی که از ابتدای پیدایش وبسایت و همچنین کسب و کارهای اینترنتی بسیار پر اهمیت بوده محتوا است و تا به امروز همچنان این اهمیت بالا را حفظ نموده ، تا جایی که میان کاربران و سئوکاران واژه محتوا پادشاه است بسیار ذکر می شود. به همین دلیل سعی کنید به محتوا سایت خود بسیار اهمیت دهید.

امروزه با حساسیت بیشتر الگوریتم های گوگل بر روی محتوای کپی و بی ارزش، اهمیت تولید محتوای بکر و خوب بسیار بیشتر شده است، زیرا قرار دادن محتوا کپی می تواند برای همیشه سایت شما را از رقابت و نتایج جستجو حذف نمایید.

محتوا مهمترین راه ارتباطی میان شما و کاربران می باشد. خیلی از مدیران سایت به محتوا اهمیت بالایی نمی دهند، زیرا می گویند کاربران محتوا را نمی خوانند، ولی این باور بسیار اشتباه است و تجربه چندین ساله ما در این زمینه نشان می دهد کاربران با صبر و حوصله زمانی که به دنبال محصول و یا خدمات باشند، تمامی محتوا شما را مطالعه کرده و طبق آن خدمات و محصولات شما را انتخاب می کنند. جدا از این مسئله محتوا بسیار برای موتورهای جستجوگر اهمیت دارد و در رتبه بندی سایتها آن را از فاکتورهای اصلی خود می دانند.

تولید محتوا

 در ادامه چند راهکار در زمینه تولید محتوا بیان خواهیم نمود:

ترجمه

یکی از بهترین روش های تولید محتوا ترجمه از سایت های معتبر است. برای این کار سایتهای معتبر و بزرگ را در زمینه کاری خود پیدا کرده و مطالب آنها را ترجمه و در سایت خود قرار دهید. در ترجمه چند نکته بسیار مهم وجود دارد، که مهمترین آن این است که شما اگر متن را از هر زبانی ترجمه کرده و دقیقآ همان ترجمه را در سایت قرار دهید گوگل آن متن را کپی تشخیص می دهد، زیرا گوگل با ابزار پیشرفته ترجمه خود می تواند تشخیص دهد شما تنها متن را ترجمه نموده اید. بهترین راه و پیشنهاد خود ما ترجمه و سپس ویرایش متن است، شرکت ابر ای تی بسیار از آن برای محتوا نویسی استفاده می کند.

استفاده از دیگر سایتها

یک راه خوب برای تولید محتوا این است که شما از چندین سایت مرتبط با فعالیت خود متونی را جمع آوری کرده و آنها را مطالعه نموده و سپس دانسته های خود را به آنها اضافه و متنی بکر و کامل را تهیه نمایید، در این مورد توجه فرمایید متن از سایت دیگری کپی نمی شود تنها برای جمع بندی از آن استفاده می گردد.

محتوای خلاقانه

همواره از محتوا خلاقانه و جذاب برای کاربران استفاده نمایید و از تولید محتوا خشک و خسته کننده بپرهیزید.

استفاده از تصاویر

استفاده از تصاویر در محتوا یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطب و تشویق آن برای مطالعه متن شما می باشد، به آن بسیار اهمیت دهید.

محتوا به زبان مشتری

همواره با زبان ساده و نه زبان علمی و تخصصی محتوا تولید نمایید، تا کاربران و عموم مردم بتوانند ار محتوا شما استفاده نمایند.

تولید محتوا

محتوا متناسب با نیاز کاربران

همواره سعی کنید نیاز کاربران خود را شناسایی نموده و متناسب با نیاز آنها و با هدف رفع آن محتوا تولید نمایید.

پرسش و پاسخ

یکی از هوشمندانه ترین نوع تولید محتوا پرسش و پاسخ است. در سایت خود و یا در انتها صفحات پرسخ و پاسخ ایجاد نمایید، تا کاربران سوال خود را در مورد آن متن پرسیده و شما به آنها جواب بدهید، این یک راه ارتباطی بسیار مفید با مشتریان است.

در انتها باز بر اهمیت محتوا در موفقیت وبسایت شما تاکید می کنیم و می گوییم همواره در راه تولید محتوا فعالیت نموده و سایت خود را بروز نمایید.

شما می توانید تولید محتوا بکر و سئومند را از شرکت ابر ای تی بخواهید، برای این کار می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان تولید محتوا ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران - پونک، خیابان سردار جنگل، خیابان طباطبایی، 

خیابان زاگرس، پلاک 9 واحد 1

فیسبوک گوگل پلاس اینستاگرام لینکدین پینترست تلگرام توییتر

تلفن: 44491770-021

تلفن: 44491771-021

موبایل: 09126863580