پشتیبانی سایت

شما کاربران ارجمند می توانید پشتیبانی سایت خود را به ابر ای تی سپرده و دیگر نگران رخ دادن مشکلات و همچنین نگهداری سایت خود نباشید.

باید بدانید هر سایتی نیاز به نگهداری و پشتیبانی دارد و رها کردن سایت یکی از موارد شکست اغلب سایتها می باشد. برخی از مدیران سایت بر این باورند که با طراحی سایت و سپس ورود اطلاعات دیگر کار به اتمام می رسد ولی این باور بسیار اشتباه است و نگهداری و مدیریت سایت بسیار اهمیت بالایی دارد.

یکی از مهمترین موارد در پشتیبانی سایت که بسیاری به آن توجه نمی کنند این است که، زمانی که طراحی وب سایت به اتمام میرسد و سایت تحویل مشتری میگردد در صورت بروز خطا و مشکلات در وب سایت باید یک نیرو پشتیبانی وجود داشته باشد که آن را مرتفع نمایند، در غیر این صورت عملا سایت شما بلا استفاده شده و تمامی هزینه و زمانی که برای آن صرف نموده اید از بین می رود. باید بدانید پشتیبانی تمامی سایتهای طراحی شده توسط ابر ای تی رایگان و مادام العمر می باشد و این یکی از دلایلی است که مشتریان ما با خیال راحت بر روی سایت خود کار می کنند.

پشتیبانی سایت

شرکت ابر ای تی برای راحتی شما کاربران و مدیران سایت، پشتیبانی از سایتهای شما را می پذیرد، تا شما با مشکلات مختلف رو به رو نشوید. پشتیبانی سایتها توسط ابر ای تی به صورت سالیانه می باشد و شما می توانید به صورت سالیانه آن را تمدید نمایید و در مقابل شرکت ابر ای تی تعهد می دهد در صورت بروز خطا و مشکلات وب سایت آن را برطرف نمایید، البته باید بدانید تغییرات در سایت جزء خدمات پشتیبانی نمی باشد و در صورت نیاز به تغییرات در قالب سایت هزینه آن جداگانه دریافت می گردد.

پیشنهاد ابر ای تی به شما این است که قبل از واگذاری پروژه طراحی سایت خود به هر شرکتی از شیوه پشتیبانی و همچنین اعتبار و شیوه و زمان پاسخگویی آنها اطلاع کسب نمایید. پشتیبانی از سایت مشتریان بسیار مهم است ولی اغلب شرکت های طراحی سایت به آن توجه نمی کنند و به همین دلیل با مشتریان خود با مشکل مواجه می شوند. بروز مشکلات در هر سایتی اجتناب ناپذیر است و ممکن است در هر زمان رخ دهد از این رو باید به پشتیبانی خوب و سریع بسیار توجه نمایید.

یک مورد بسیار مهم که در زمان پشتیبانی باید توسط شرکت طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد امنیت سایت شماست، این مورد به ویژه برای سایتهای فروشگاهی بسیار مهم است و عدم توجه به آن می تواند خسارات مالی بسیاری را برای شما در بر داشته باشد.

شما مدیران سایتها می توانید با تماس با کارشناسان پشتیبان ما از طریق راه های ارتباطی از شیوه و نوع پشتیبانی وبسایت های ما اطلاعات کسب نمایید.

آدرس: تهران - پونک، خیابان سردار جنگل، خیابان طباطبایی، 

خیابان زاگرس، پلاک 9 واحد 1

فیسبوک گوگل پلاس اینستاگرام لینکدین پینترست تلگرام توییتر

تلفن: 44491770-021

تلفن: 44491771-021

موبایل: 09126863580