• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
  • ایمیل: info@abarit.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

رپورتاژ آگهی

rep

رپورتاژ آگهی چیست؟ رپورتاژ آگهی بهترین روش برای تبلیغات اینترنتی و سئو وبسایت می باشد. البته راه های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد اما رپورتاژ آگهی مزایای بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد. برای اینکه یک برند به خوبی در دنیای اینترنت شناخته شود لازم است تا در کنار سئو سایت فرایند های مختلفی بر روی آن نیز انجام شود. از جمله مهم ترین بخش هایی که می توان از آن برای افزایش شهرت و محبوبیت یک وب سایت استفاده نمود رپوتاژ آگهی می باشد. بسیاری از مدیران سایت ها در حال حاضر در رابطه با رپورتاژ آگهی و تاثیرات مثبت آن بر روی سئو سایت بی اطلاع می باشند. رپورتاژ آگهی معمولا یک خبر تبلیغاتی است که در سایت های خبری قرار داده می شود که در محتوای آن از چند کلمه کلیدی استفاده شده و این کلمات کلیدی به وبسایت شما لینک داده می شود و از این طریق موجب افزایش ترافیک می گردد. ویژگی مثبت رپورتاژ آگهی این است که همچون دیگر خبرها در صفحه اصلی سایت خبری درج می شود و همچنین این آگهی از وبسایت های خبری منتشر کننده پاک نمی شود، به همین علت تاثیر ماندگارتری نسبت به دیگر تبلیغات دارد.

امروزه وب سایت های معتبر و مطرح بسیاری هستند که در قبال دریافت هزینه ای مایلند تا یک پست تبلیغاتی از سایت دیگر را بر روی وب سایت خود قرار دهند. بسیاری از این وب سایت ها اینگونه پست های تبلیغاتی را برای همیشه بر روی سایت خود نگه می دارند و اقدام به حذف آن ها نخواهند کرد از این رو وب سایت های زیادی مایلند تا از این موقعیت برای ثبت رپورتاژ آگهی خود بر روی اینگونه سایت ها استفاده نمایند. رپورتاژ آگهی را می توان نوعی پست ثابت در وب سایت های هدف دانست که در آن ها کاربران را به خرید یک محصول و یا استفاده نمودن از یک یا چند خدمت ترغیب می نمایند. در صورتی که رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر و پربازدید منتشر گردد می تواند بسیار موثر بوده و برای سایت تبلیغ دهنده نیز اعتبار بالایی ایجاد نماید.

همچنین با توجه به اینکه در محتوای رپورتاژ آگهی از لینک های متعدد و مناسبی استفاده می شود می توان با توجه به تاثیر مثبت و دائمی لینک های ثبت شده در آن به عنوان روشی برای بک لینک گیری از آن استفاده نمود که در نهایت به رشد وب سایت مورد نظر در آن کلمات کلیدی کمک بسیار زیادی خواهد نمود.

مزایای رپورتاژ آگهی نسبت به دیگر تبلیغات

  1. منتشر شدن رپورتاژ آگهی در سایت های خبری تخصصی و خبرگزاری های معتبر و پربازدید
  2. تاثیر مثبت روی کاربران و ایجاد حس اعتماد به علت انتشار رپورتاژ آگهی به صورت خبر
  3. تاثیر بسزای رپورتاژ آگهی به علت نمایش آن در جستجوهای گوگل
  4. تاثیرگذاری رپورتاژ آگهی به علت ماندگاری آن در سایت ها
  5. معرفی کامل شرکت، برند، محصولات و خدمات وبسایت تبلیغ دهنده
  6. معرفی مدیران وبسایت یا برندها و خدمات آن ها از طریق گزارش اگهی یا مصاحبه
  7. لینک دادن کلمات کلیدی به وبسایت تبلیغ دهنده و افزایش بازدید سایت

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

از آنجایی که رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر و پربازدید و همچنین دارای رتبه بالا انتشار میابد بر رتبه سایت شما در گوگل نیز تاثیر می گذارد زیرا از نظر گوگل سایت شما نیز مهم و معتبر شناخته می شود. از طرفی دیگر لینک هایی که از این وبسایت ها به سایت شما داده می شود باعث هدایت کاربران به سمت سایت شما می گردد و بدین ترتیب ترافیک سایت بالا رفته و موجب کسب امتیاز از گوگل می شود. بخصوص برای سایت های فروشگاهی افزایش بازدید کننده مساوی با افزایش فروش و همچنین درآمد بیشتر می باشد. تمامی مزایای رپورتاژ آگهی به صورت مستقیم بر سئو وبسایت و کسب امتیاز تاثیرگذار هستند. درضمن هزینه ای که بابت رپورتاژ آگهی پرداخت خواهید کرد نسبت به دیگر روش های تبلیغات چه به صورت انلاین و چه بیلبردی و تبلیغات تلویزیونی بسیار کمتر بوده و بازخورد سریعتر و بیشتری نیز دارد.

چگونه یک رپورتاژ آگهی تهیه کنیم

یک رپورتاژ آگهی خوب می بایست براساس اصول و چهارچوب صحیح نوشته شود. رپورتاژ آگهی خوب چگونه است؟ رپورتاژ آگهی خوب و درست باید مهم تر از همه دارای یک عنوان مناسب باشد که از 130 تا 170 کلمه تشکیل شده باشد و کلمه کلیدی اصلی محتوا حتما در آن درج شده باشد. پس از انتخاب عنوان مناسب برای متن رپورتاژ آگهی خود می بایست ابتدا یک مقدمه خوب و جذاب که شامل اطلاعاتی مهم درباره موضوع تبلیغ آگهی و خدمات شما باشد تهیه نمایید به طوری که خواننده را به مطالعه مطلب جذب نموده و موجب ترغیب به خواندن ادامه متن شود.

آدرس و موقعیت جغرافیایی دفتر کار شما و همچنین تاریخ مناسب باید در ابتدای محتوای رپورتاژ آگهی شما مشخص شود. سپس به نوشتن متن اصلی تبلیغ برای کالا یا خدمات خود بپردازید و اطلاعات کاملی به خواننده بدهید. هدف اصلی شرکت یا برند خود را نیز به صورت کلی بیان نمایید. متن اصلی بهتر است چند پاراگراف بوده و در آن از کلمات کلیدی استفاده شود و در آخر نیز اطلاعات تماس همچون آدرس، شماره تلفن یا آدرس شبکه های اجتماعی شرکت یا دفتر خود را به متن اضافه کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که متن شما نباید خشک و خسته کننده باشد و همانند یک مقاله دانشگاهی به نظر برسد بلکه باید برای خواننده جذاب باشد و او را ترغیب به خواندن تمام متن نماید. فراموش نکنید که لینک های مورد نظر خود را نیز در متن قرار دهید. با رعایت این نکات یک متن خوب و استاندارد برای رپورتاژ آگهی خود خواهید داشت.

تیم سئو ابر آی تی به عنوان یکی از تیم های حرفه ای فعال در زمینه ثبت رپورتاژ آگهی آماده همکاری با تمامی وب سایت هایی است که مایلند از خدمات ثبت رپورتاژ آگهی استفاده نمایند. به همین منظور مالکین وب سایت هایی که مایلند برای سایت آنها رپورتاژ آگهی با بالاترین کیفیت و بازدهی در پربازدید ترین وب سایت های فارسی زبان به ثبت برسد می توانند با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به شرایط ثبت رپورتاژ آگهی اطلاعات بیشتری را کسب نمایند.

نظرات کاربران

یک پاسخ بگذارید