• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

سئو تضمینی

سئو تضمینی

سئو تضمینی بیشترین درخواست را در میان خدمات سئو تیم ابر ای تی دارد، زیرا در سئو تضمینی ابر ای تی در صورتی که سایت شما در زمان تعیین شده به رتبه مورد نظر شما نرسد تمام مبلغ پرداختی شما بدون هیچ کم و کاستی به شما بازگردانده می شود.

سئو تضمینی ابر ای تی شامل تمامی موارد سئو از جمله سئو داخلی و خارجی می شود و شما نیاز به هیچ کار و هزینه دیگری برای سئو تضمینی ندارید. در قرارداد سئو تضمینی تمامی موارد کاملا شفاف ذکر شده و در آن بازگشت وجه نیز امده است، تا شما با خیال راحت و اطمینان کامل قرارداد سئو تضمینی خود را امضا نمایید.

کسانی که توانایی انجام سئو تضمینی را ندارند آن را یک دروغ می دانند.

وب سایت ها برای آنکه بتوانند در جستجو های مختلفی که همه روزه در موتور های جستجو انجام می شود رتبه بالاتری را کسب نمایند نیازمند آن هستند تا با انجام فرایند سئو از هر نظر تقویت شده و پله به پله رتبه آنها رشد نموده تا به لینک های اول برسند. در هر کاری ضمانت نمودن کیفیت و نتیجه آن می تواند احساس مطلوب تری را به هر دو طرف معامله منتقل نماید. سئو سایت نیز یکی از این فرایند هاست که در صورتی که به صورت تضمین شده ارائه شود می تواند خیال کارفرما را از رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نظر راحت نماید. از این رو تیم سئو ابر آی تی با در نظر گرفتن شرایط خاص برای این دسته از کارفرمایان اقدام به ارائه خدمات سئو تضمینی نموده است تا علاوه بر آسوده نمودن خیال آنان با تمرکز بیشتر بر روی نقاط ضعف رقبا و همچنین تقویت نقاط قوت سایت های مذکور روند سئو سایت آنان با قدرت و سرعت بیشتری طی شده و نتیجه به دست آمده ماندگاری بیشتری داشته باشد.

برای انجام خدمات سئو تضمینی شرایط خاصی در نظر گرفته شده است که در آن کد نویسی وب سایت شما به صورت اصولی درامده، محتوای یونیک و سئو شده برای وب سایت شما به ثبت رسیده و با دریافت بک لینک های قوی و مرتب تلاش می شود تا سایت شما بهترین نتیجه ممکن را دریافت و برای مدت زمانی طولانی در صدر سرچ های مورد نظر باقی بماند. در کنار این فرایند با آنالیز رقبای سطح بالاتر و جمع آوری اطلاعات پیرامون فعالیت های گذشته و حال آنان سعی می شود تا با شناخت بیشتر نسبت به نقاط ضعف و قدرت آنان و تهیه استراتژی سئو تضمینی مناسب وب سایت شما در مدت زمان کوتاه تری جایگاه آنان را تصاحب نموده و در صدر لینک های پیشنهادی موتور های جست و جو قرار گیرد.

مراحل سئو تضمینی

تماس با کارشناسان ابر ای تی

در ابتدا کار شما با استفاده از راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشنایان ما تماس حاصل نموده و از آنها در زمینه سئو تضمینی سایت خود کمک می خواهید و در ادامه آدرس سایت و کلمات کلیدی مورد نظر خود را به آنها می دهید.

تجزیه و تحلیل

کارشناسان سئو تضمینی ابر ای تی سایت شما را کاملا بررسی نموده و مشکلات سئو آن را پیدا می نمایند همچنین رقبا شما در کلمات کلیدی شما را بررسی و تحلیل می نمایند.

پیشنهاد

کارشناسان سئو ابر ای تی با در کنار هم قرار دادن موارد بالا و بررسی های کامل بهترین راهکار را برای انجام سئو تضمینی به شما می دهند و در همین مرحله مدت زمان به نتیجه رسیدن و همچنین هزینه سئو تضمینی هر کلمه را به شما ارائه و در صورت نیاز پیش قرارداد برای شما ارسال می نمایند.

عقد قرارداد

بعد از تواقفات مرحله عقد قرارداد صورت می گیرد. کاربران تهرانی می توانند با مراجعه به شرکت قرارداد را امضا نموده و کار خود را شروع کنند. برای کاربران شهرستانی نیز قراداد امضا و ایمیل می گردد.

پیش پرداخت

با پرداخت پیش پرداخت سئو تضمینی شما شروع می شود. در سئو تضمینی نیمی از مبلغ قرارداد در زمان عقد قرارداد و نیمی در زمان به نتیجه رسیدن سایت شما دریافت می گردد.

سئو داخلی

در ابتدا کار سئو تضمینی کارشناسان ما سئو داخلی سایت شما را بررسی و آن را از نظر کدنویسی قالب و همچنین محتوا بهینه می نمایند. در اغلب سایتها مشکلات کدنویسی قالب وجود دارد و تیم برنامه نویسی ابر ای تی در سئو تضمینی بهینه نمودن قالب را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد. در انتهای سئو داخلی شما سایتی کاملا سئومند و بهینه سازی شده خواهید داشت.

سئو خارجی

سئو خارجی دارای موارد بسیار زیادی می باشد و برای انجام آن نیاز به دانش و تخصص بالایی می باشد، تیم سئو تضمینی ابر ای تی سئو خارجی را به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام می دهند تا شما بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایید.

تیم سئو تضمینی ابر ای تی با در کنار هم قراردادن سئو داخلی اصولی و سئو خارجی هدفمند تضمین می نمایند نتیجه ای عالی و ماندگار دریافت نمایید.

مزایای سئو تضمینی ابر ای تی

 • در سئو تضمینی ابر ای تی شما هزینه ای بیشتر از اعلامی قرارداد پرداخت نخواهید کرد و مانند دیگر شرکتها نیاز به پرداخت هزینه های جانبی به بهانه های مختلف نیستید.
 • در سئو تضمینی ابر ای تی شما هیچ گونه ضرر مالی نخواهید کرد زیرا در صورت نرسیدن به نتیجه تمام مبلغ پرداختی شما بازگردانده می شود.
 • سئو تضمینی ابر ای تی متناسب با بروزترین الگوریتم های گوگل انجام می شود تا سایت شما در آینده دچار افت رتبه و یا جریمه از طرف گوگل نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سئو تضمینی وب سایت می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم مشاوره ابر آی تی در زمینه سئو تضمینی و شرایط آن مشاوره های لازمه را به شما ارائه نمایند

نظرات کاربران

 • نازنین
  ۱۸ام آبان ۱۳۹۷ پاسخ

  سئو تضمینی شما به صورت کلاه سیاه انجام میشه یا کلاه سفید؟

  • ادمین سایت
   ۱۸ام آبان ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   تمامی سئو هایی که توسط تیم ما انجام می شود از جمله سئو تضمینی به صورت سئو کلاه سفید و کاملا اصولی انجام می شود.

 • حمید
  ۱۸ام آبان ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام، در سئو تضمینی ضمانت بازگشت پول در قرارداد ذکر می شود؟

  • ادمین سایت
   ۱۸ام آبان ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   بله این مورد در قرارداد آمده است.

یک پاسخ بگذارید