• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

طراحی سایت جوملا

 • خانه
 • /
 • طراحی سایت جوملا
طراحی سایت جوملا

در حال حاضر با گسترش روز افزون اینترنت و استفاده از آن توسط کاربران کسب و کارهای بسیاری مایلند تا تمام یا بخشی از فرایندهای خود را در بستر اینترنت انجام دهند. برای اینکه یک کسب و کار در اینترنت فعالیت خود را آغاز نمایند لازم است تا ابتدا نسبت به طراحی سایت اقدام کند. برای انجام طراحی سایت راهها و روشهای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها طراحی سایت جوملا می باشد. در ادامه قصد داریم تا با معرفی طراحی سایت جوملا و مزایای آن شما را با این سیستم مدیریت محتوای سایت بیشتر آشنا کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

سیستم مدیریت محتوای جوملا چیست

شاید برای بسیاری از افرادی که این مقاله را مطالعه می کنند این سوال پیش آمده باشد که جوملا چیست و چه کاربردی دارد. هر سایتی که در بستر اینترنت طراحی می شود برای آنکه بتوان بخش‌های مختلف آن را مدیریت نمود لازم است تا سیستم مدیریت محتوای کنترل و مدیریت وبسایت را برعهده داشته باشد.
در حال حاضر سیستم های مدیریت محتوای وب سایت بسیاری هم به صورت رایگان و هم صورت پولی وجود دارد که جوملا یکی از آنها می باشد. از نظر محبوبیت جوملا به عنوان دومین سیستم مدیریت محتوا بعد از وردپرس شناخته می‌شود که در حال حاضر بسیاری از وب سایت های مطرح در سراسر جهان بر اساس همین سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی شدند، از این رو بسیاری از افرادی ایرانی که قصد طراحی سایت دارند مایلند تا نسبت به طراحی سایت جوملا اقدام کنند.

مزایای طراحی سایت جوملا

اگر شما جزو آن دسته از افراد و یا کسب و کارهایی هستید که مایلید نسبت به طراحی سایت جوملا اقدام کنید، لازم است تا ابتدا نسبت به مزایای طراحی سایت جوملا اطلاعات کسب کنید. برای این منظور باید گفت که سیستم مدیریت محتوای جوملا به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای رایگان در بستر اینترنت وجود دارد و شما می توانید با یک سرچ ساده نسبت به دانلود آن اقدام نمایید.
شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین مزایای طراحی سایت با جوملا، بهره بردن این سیستم مدیریت محتوا از قالب های پولی و رایگان بسیار می باشد با وجود این گونه قالب ها در صورتی که شما قصد طراحی سایت جوملا داشته باشید می توانید به راحتی با انتخاب هر یک از این قالب ها طراحی سایت جوملا خود را کامل و آن را در بستر اینترنت راه اندازی نمایید.
یکی دیگر از مزایای اصلی طراحی سایت جوملا را می توان وجود افزونه ها و پلاگین های مهم و کاربردی آن دانست که با کمک آن ها می توان یک سایت ایده آل را راه اندازی و مدیریت نمود.

طراحی سایت جوملا چگونه است

اگر قصد داشته باشید تا با سیستم مدیریت محتوای جوملا نسبت به طراحی سایت خود اقدام نمایید لازم است تا ابتدا نسبت به تهیه یک هاست و دامنه برای وب سایت خود اقدام کنید. برای خرید هاست و خرید دامنه می توانید از وب سایت هایی که در این زمینه فعال هستند اقدام نمایید
پس از خرید هاست و خرید دامنه لازم است تا نسبت به دانلود فایل سیستم مدیریت محتوای جوملا از اینترنت اقدام کنید، پس از آن بایستی فایل جوملا را در هاست خود قرار داده، آن را نصب کرده و دامنه خود را با آن هماهنگ کنید. در انتها لازم است تا قالبی را برای سایت خود در نظر بگیرید تا کار طراحی سایت جوملا شما به اتمام رسد.

طراحی سایت جوملا با قالب آماده

جوملا به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای رایگان در اینترنت وجود دارد، طراحان و برنامه نویسان بسیاری در تلاش هستند تا با ارائه قالب های به روز به مدیران وبسایت ها کمک کنند تا وبسایت های به روز و زیباتری داشته باشد از این رو بسیاری از شرکت های طراحی سایت نیز با استفاده از این گونه قالب ها نسبت به طراحی سایت جوملا برای مشتریان خود اقدام می کنند. در صورتی که مایلید تا برای شما با استفاده از این گونه قالب ها طراحی سایت جوملا انجام شود می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به دریافت شرایط طراحی سایت جوملا با قالب آماده اطلاعات بیشتری کسب کنید.
با توجه به اینکه قالب های آماده از پیش طراحی و برنامه نویسی شده اند و تنها بر روی سایت شما بارگذاری می شوند از این رو هزینه و زمان آماده سازی سایت جوملا شما بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد طراحی سایت جوملا با قالب اختصاصی را داشته باشید
از مزایای طراحی سایت جوملا با قالب آماده می توان گفت که استفاده از خدمات طراحی سایت جوملا با قالب آماده هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت همچنین مدت زمان راه اندازی سایت شما بسیار کمتر خواهد بود در مقابل با توجه به اینکه از قالب های آماده برای سایت های بسیاری استفاده می شود تنوع در سایت شما بسیار کم خواهد بود و به نوعی سایت جوملا شما ممکن است مشابه با سایر سایت ها باشد.

طراحی سایت جوملا قالب اختصاصی

بسیاری از افراد و شرکت‌هایی که مایلند تا سایت آنها به کمک سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی و اجرا شود مایلند تا سایت آنها با قالب اختصاصی و هم مانند ایده ذهنی آنها طراحی شود از این رو به آنها پیشنهاد می شود تا نسبت به طراحی سایت جوملا با قالب اختصاصی اقدام کنند. برای این کار کافیست تا پس از عقد قرارداد طراحی سایت جوملا با قالب اختصاصی یک جلسه با گرافیک مجموعه داشته باشید و ایده ذهنی خود را به او منتقل کنید تا طرح اولیه قالب شما شکل گیرد. پس از مدت زمانی طرح گرافیکی قالب برای شما ارسال شده و پس از تایید برنامه نویسی آن آغاز می شود.
پس از طی مدت زمان از پیش تعیین شده ای که برنامه نویسی سایت جمله شما به پایان رسید سایت شما بارگذاری شده و می توانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که با توجه به اینکه سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شده است و قالب گرافیکی آن توسط گرافیست طراحی و برنامه نویسی آن از صفر انجام شده است هزینه طراحی سایت جوملا با قالب اختصاصی برای شما بسیار بیشتر از زمانی است که نسبت به طراحی سایت جوملا با قالب آماده اقدام کرده باشید همچنین مدت زمان بیشتری سپری خواهد شد تا سایت شما آماده بهره‌برداری شود.

هزینه طراحی سایت جوملا

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان شرکت طراحی سایت ابر آی تی دارند این است که هزینه طراحی سایت جوملا چقدر است؟ در پاسخ به این سوال پرتکرار باید چنین گفت که طراحی سایت به نوعی است که نمی توان هزینه ثابتی را برای آن تعیین کرد نسبت به طراحی سایت جوملا با قالب اختصاصی برای شما طراحی سایت انجام شود با توجه به این شرایط می‌توان هزینه طراحی سایت جوملا شما برآورد شود. به همین منظور لازم است تا برای دریافت هزینه طراحی سایت جوملا مورد نظر خود با بخش فروش شرکت طراحی سایت ابر آی تی تماس گرفته تا هزینه مروبطه به شما اعلام شود.

طراحی سایت جوملا توسط شرکت طراحی سایت ابر ای تی

در حال حاضر شرکت های بسیاری در زمینه طراحی سایت جوملا مشغول فعالیت هستند که هر یک از آنها با توجه به سابقه و میزان مهارتی که دارند میتوانند یک وبسایت معمولی و یا یک وبسایت حرفه ای را که با سیستم مدیریت محتوای جوملا برای شما راه اندازی نمایند.
یکی از باسابقه ترین شرکت های فعال در این حوزه شرکت طراحی سایت ابر آی تی می باشد که با در اختیار داشتن برنامه نویسان حرفه ای و همچنین گرافیست های با سلیقه توانسته است به یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت با جوملا تبدیل شود.
چنانچه قصد دارید تا طراحی سایت جوملا شما توسط شرکت طراحی سایت ابر آی تی انجام شود کافی است تا با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت جوملا نسبت به انجام هماهنگی های لازم به جهت جلسه حضوری برای دیدن نمونه کارها و همچنین عقد قرارداد تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

 • سامان
  ۱۲ام دی ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام یک سوال داشتم طراحی سایت وردپرس بهتره یا جوملا؟

  • ادمین سایت
   ۱۲ام دی ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   این سوال بسیار کلی است و نمی توان گفت کدام بهتر است زیرا هر کدام نقص و قابلیت های خود را دارند، ولی پیشنهاد خود ما وردپرس می باشد.

یک پاسخ بگذارید