• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

طراحی سایت دانلود

 • خانه
 • /
 • طراحی سایت دانلود
طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دارای زیر شاخه های بسیاری است یکی از پرطرفدارترین این شاخه ها طراحی سایت دانلود می باشد با توجه به اینترنتی شدن بسیاری از امور، کاربران اینترنتی مایلند تا بسیاری از نیازهای خود را از طریق اینترنت مرتفع سازند از این رو وجود سایت های دانلود می تواند برای دسترسی راحت تر کاربران به فایل های مورد نظرشان بسیار کارآمد باشد. سایت های دانلودی دارای انواع گوناگونی هستند که از جمله آنها می توان به سایت دانلود آهنگ، سایت دانلود فیلم ،سایت دانلود فایل و… اشاره کرد که هر یک از آنها با توجه به کارایی که دارند می‌توانند بخشی از نیازهای کاربران را رفع نمایند. در صورتی که شما جزو آن دسته از افرادی هستید که مایلید فایل ها، فیلم ها و موزیک های خود را برای استفاده سایر کاربران در بستر اینترنت قرار دهید میتوانید از خدمات طراحی سایت دانلود شرکت طراحی سایت ابر آی تی استفاده نمایید برای آنکه در زمینه طراحی سایت دانلود اطلاعات بیشتری کسب کنید توصیه می‌کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

طراحی سایت دانلود موزیک

گوش دادن به موزیک یکی از تفریحاتی است که همه ما در اوقات بیکاریمان به آن روی می‌آوریم، با توجه به گسترده بودن حوزه موزیک وب سایت های مختلفی برای ارائه دانلود آهنگ در اینترنت به وجود آمده اند که هر یک از آنها در تلاش هستند تا با ارائه آهنگهای بهتر و بروزتر مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که مایلید با داشتن یک سایت دانلود موزیک نسبت به ارائه آهنگهای به روز اقدام کنید می‌توانید از خدمات طراحی سایت دانلود موزیک ابر آی تی استفاده نمایید.

طراحی سایت دانلود فیلم

فیلم های سینمایی و سریال جز آن دسته از سرگرمی هایی است که مخاطبان عمومی داشته و از هر قشر و سنی علاقه مند به دانلود فیلم سینمایی یا سریال هستند. با توجه به اینکه روزانه صدها فیلم سینمایی و سریال بر روی بستر اینترنت قرار می گیرد سایت های بسیاری در اینترنت راه اندازی شدند که به ارائه فیلم های سینمایی و سریال اقدام می کنند. طبیعتاً داشتن یک سایت دانلود فیلم و سریال می‌تواند برای مالک آن درآمد بسیاری را ایجاد نماید از این رو افراد زیادی در تلاش هستند تا با راه اندازی یک سایت دانلود فیلم و جذب مخاطب برای آن درآمد خود را از این طریق افزایش دهند اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال طراحی سایت دانلود فیلم می باشید می توانید از خدمات طراحی سایت دانلود فیلم شرکت طراحی سایت ابر آی تی استفاده نمایید، برای این منظور می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا در زمینه طراحی سایت دانلود فیلم مشاوره های لازم به شما ارائه شود.

طراحی سایت دانلود فایل

محققین، نویسندگان و افرادی که در زمینه تهیه و ساخت فایل های مفید و ارزشمند فعال هستند مایلند تا با ایجاد بستری مناسب نسبت به فروش فایل های تولید شده خود اقدام کنند داشتن یک سایت فروش فایل می تواند به این دسته از افراد کمک بسیار زیادی نماید طراحی سایت دانلود فایل یکی از حوزه های فعالیتی شرکت طراحی سایت ابر آی تی می باشد و شما می توانید از این خدمات برای به داشتن یک سایت دانلود فایل برای خود استفاده نمایید.
با داشتن یک سایت دانلود فایل بستر مناسبی برای شما ایجاد می‌شود تا با قرار دادن فایل های خود بر روی سایت و در نظر گرفتن قیمت مناسب برای آنها نسبت به فروش اینترنتی فایل های ارزشمند خود اقدام کنید برای فروش فایل های خود کافیست یکبار آنها را بر روی سایت قرار داده مبلغ مورد نظر را برای آن تعیین و برای همیشه از فروش آنها درآمد کسب کنید.

شرایط طراحی سایت دانلود

با توجه به اینکه شما به چه نوع سایت دانلودی نیازمند هستید، ممکن است شرایط متفاوتی را تجربه کنید، به عنوان مثال برای داشتن یک سایت دانلود فیلم علاوه بر فضای میزبانی سایت میبایست یک فضای ذخیره فایل های ویدیویی نیز برای سایت خود در نظر بگیرید تا فایل فیلم ها را در آن ذخیره و لینک دانلود آنها را بر روی سایت قرار دهید. بهتر است قبل از هر کاری برای کسب اطلاع در رابطه با شرایط طراحی سایت دانلود با شماره های شرکت طراحی سایت ابر آی تی تماس گرفته و از بخش فروش این شرکت نسبت به دریافت شرایط طراحی سایت دانلود اقدام نمایید.

پیش نیازهای طراحی سایت دانلود

برای اینکه بتوانید نسبت به طراحی سایت دانلود اقدام کنید ابتدا می بایست یک دامنه برای سایت خود انتخاب کنید، وب سایت های بسیاری در زمینه فروش دامنه فعالیت دارند که می توانید از آنها نسبت به خرید دامنه خود اقدام کنید پس از آن می بایست یک فضای میزبانی برای سایت خود تهیه کنید تا اطلاعات مربوط به سایت شما بر روی آن پیاده سازی شود علاوه بر این همان طور که گفته شد در صورتی که سایت شما به نوعی است که می بایست فایل های حجیم بر روی آن آپلود شوند می بایست در کنار فضای میزبانی سایت خود یک فضای آپلود و دانلود نیز تهیه نمایید.
پس از آن که نسبت به تهیه هاست و دامنه سایت خود اقدام نمودید می بایست به یک شرکت طراحی سایت معتبر مراجعه کرده و نسبت به ثبت سفارش طراحی سایت دانلود خود نزد آن شرکت اقدام کنید یکی از با سابقه ترین شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت دانلود فعالیت دارد شرکت طراحی سایت اپل آی تی می باشد. کارشناسان این شرکت با دارا بودن چندین سال سابقه در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و همچنین پشتیبانی از مشتریان می‌توانند بهترین خدمات طراحی سایت دانلود را به شما ارائه نمایند.

انواع مختلف طراحی سایت دانلود

همانگونه که می‌دانید طراحی سایت به دو صورت قالب آماده و قالب اختصاصی در نظر گرفته می شود. در صورتی که شما قصد دارید تا برای ارائه فایل های خود به کاربران نسبت به طراحی سایت دانلود اقدام کنید می ‌بایست از قبل تصمیم بگیرید که آیا به طراحی سایت دانلود با قالب آماده نیازمند هستید و یا مایلید تا طراحی سایت دانلود شما به کمک قالب اختصاصی برای شما انجام شود.

طراحی سایت دانلود با قالب آماده

شرکت های طراحی سایتی مانند شرکت طراحی سایت ابر آی تی به طور پیش فرض قالبهایی به صورت آماده و از پیش تعریف شده در زمینه های مختلف آماده می کنند تا در صورتی که مشتریان مایل بودند تا از طراحی سایت با قالب آماده استفاده کنند با نمایش این گونه قالب ها به آنها نسبت به ارائه خدمات طراحی سایت با قالب آماده به مشتریان خود اقدام کنند.
شرکت طراحی سایت ابر آی تی جز آن دسته از شرکت هایی است که قالب های متنوعی را در زمینه طراحی سایت دانلود برای شما عزیزان آماده نموده است، در صورتی که قصد دارید تا از خدمات طراحی سایت دانلود قالب آماده استفاده کنید می توانید پس از هماهنگی های لازم طی جلسه حضوری نسبت به مشاهده قالب های آماده اقدام نموده تا در صورتی که قالب خاصی مد نظر شما قرار گرفت آن قالب بر روی سایت شما پیاده سازی شود.

طراحی سایت دانلود با قالب اختصاصی

برخی از مشتریانی که نیاز دارند تا با طراحی سایت دانلود نسبت به ارائه فایل های خود به کاربران اقدام کنند مایلند تا سایتی داشته باشند که از نظر ظاهری با تمامی سایت هایی که در حال حاضر در حوزه فعالیتی آنها فعالیت می کنند متفاوت باشد از این رو به آن ها طراحی سایت دانلود با قالب اختصاصی پیشنهاد میشود.
پس از ثبت قرارداد طراحی سایت دانلود این دسته از افراد به بخش گرافیک شرکت طراحی سایت ابر آی تی معرفی می شوند تا با ارائه ایده های خود در زمینه طراحی قالب، گرافیست مجموعه نسبت به طراحی قالب مورد نظر آنها اقدام نماید. پس از آنکه طرح گرافیکی قالب مورد تایید مشتری قرار گرفت به بخش برنامه نویسی منتقل شده تا برنامه نویسی بر روی آن انجام شود. پس از پایان برنامه نویسی در جلسه ای آموزشی کار با بخش های مختلف سایت به مشتریان آموزش داده شده و پس از آن پشتیبانی از آنها آغاز می‌شود.

هزینه طراحی سایت دانلود

با توجه به اینکه طراحی سایت نوعی از کارهای خدماتی به شمار می‌رود هزینه ثابتی برای آن در نظر گرفته نمی شود هر شرکت طراحی سایت با توجه به کیفیت کاری که ارائه می‌دهد، خدمات پس از فروش خود و همچنین نوع سایتی که شما سفارش داده اید و امکاناتی که بر روی آن پیاده سازی شده است هزینه طراحی سایت دانلود شما را برآورد و به شما اعلام می کنند از این رو در صورتی که قصد طراحی سایت دانلود دارید میتوانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و با ارائه طرح طراحی سایت دانلود مورد نظر خود به بخش فروش مجموعه ابر آی تی نسبت به دریافت هزینه طراحی سایت دانلود اقدام نمایید.

نظرات کاربران

 • جمال
  ۱۳ام دی ۱۳۹۷ پاسخ

  برای طراحی سایت دانلود از چه هاستی استفاده می کنید؟

  • ادمین سایت
   ۱۳ام دی ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   می توان از هر هاستی استفاده نمود، ولی بهتر است دو هاست داشته باشید، یک هاست با کیفیت بالا برای سایت خود و یک هاست نامحدود هم برای قراردادن فایلهای دانلود .

یک پاسخ بگذارید