• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

طراحی سایت شرکتی

 • خانه
 • /
 • طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین خدمات ابر ای تی می باشد. امروزه طراحی سایت شرکتی پر مخاطبترین نوع طراحی سایت می باشد، زیرا این نوع سایتها دارای امکانات بسیار زیاد و متنوعی هستند که برای انواع کسب و کارها کاربردی می باشند.

Corporate site design

اینترنت در حال حاضر جز جدا نشدنی زندگی امروزه انسان ها شده است به صورتی که دیگر نمیتوان کار یا خدماتی را یافت که به صورت کامل یا نیمه کامل به اینترنت مرتبط نشود همین امر آشنایی کامل با دنیای اینترنت و بهره بردن از تمام امکانات آنرا الزام آور کرده است. با توجه به استفاده رو به رشد از اینترنت بسیاری از مالکین کسب و کار ها برای آنکه بتوانند همچون گذشته در بازار رقابتی خود فعالیت داشته باشند تصمیم بر آن گرفتند که تمام یا بخشی از کسب و کار خود را به اینترنت منتقل کنند، در این بین شرکت ها یکی از اصلی ترین انواع کسب و کار ها هستند که با بر خط شدن سامانه آنها توانسته اند ارتباط خود با مشتریان را بیش از پیش تسهیل نموده و موجبات رضایتمندی استفاده کنندگان از کالا و یا خدمات خود را فراهم آوند.
برای اینکه یک شرکت بتواند فعالیت خود را در بستر اینترنت آغاز نماید لازم است تا نسبت به طراحی سایت شرکتی اقدام نماید. طراحی سایت شرکتی خود دارای شرایط خاصی است که در ادامه به تمامی بخش های مربوط به آن خواهیم پرداخت تا شما در صورتی که مدیر و یا مالک یک شرکت هستید بتوانید بهترین تصمیم را برای راه اندازی سایت شرکت خود گرفته و شرکت خود را به سراسر ایران معرفی نمایید.
اگر مایلید تا سایتی برای شرکت خود داشته باشید که از هر نظر بهترین گزینه باشد لازم است تا به نکاتی توجه داشته باشید که در این مسیر به شما کمک خواهد نمود تا یک سایت زیبا، کاربر پسند و در عین حال موفق را راه اندازی و مسیر موفقیت آنرا ادامه دهید.

مزایای طراحی سایت شرکتی

داشتن یک وب سایت در بستر اینترنت دارای مزایای بسیاری می باشد که از جمله آنها می توان به امکان ارائه اطلاعات به مشتریان به صورت آنلاین اشاره نمود. همچنین در صورتی که یک شرکت در اینترنت دارای سایتی باشد این امکان را خواهد داشت تا به آسانی تمامی خدمات و محصولاتی که ارائه می نمایند را در معرض دید مشتریانی در سراسر ایران قرار دهد تا بتواند پا را فرا تر از منطقه و حتی شهر و استان خود قرار دهند و مشتریان و کاربرانی از دیگر شهر ها و استان های کشور داشته باشند.

ویژگی های سایت شرکتی

برای اینکه یک وب سایت شرکتی ایده آل داشته باشید ابتدا باید با این موضوع آشنا شوید که ویژگی های اصلی یک سایت شرکتی چه می باشد و اینکه یک سایت شرکتی با دارا بودن چه ویژگی هایی یک سایت شرکتی ایده آل خطاب می شود. مطمئنا اصلی ترین ویژگی که یک وب سایت شرکتی می بایست از آن برخوردار باشد این است که بتواند شرکت مربوطه را به طور کامل معرفی نموده و همچنین بتواند جزئیات فعالیت آن شرکت را به خوبی ارائه نماید. همچنین در طراحی سایت شرکتی می بایست از متد های روز طراحی سایت استفاده نمود تا وب سایتی به روز و حرفه ای داشته باشید.

آغاز روند طراحی سایت شرکتی چگونه است

برای آنکه بتوانید برای شرکت خود یک سایت طراحی کنید لازم است که ابتدا یک شرکت طراحی سایت معتبر و با سابقه را یافته و با مشاورین آن صحبت نمایید. همانطور که میدانید شرکت های بسیاری در زمینه طراحی سایت شرکتی فعالیت داشته که هر یک با توجه به توانایی و مهارت خود در زمینه طراحی سایت شرکتی میتوانند مدل خاصی از سایت شرکتی را برای شما طراحی نمایند. یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت شرکتی، شرکت طراحی سایت ابر آی تی می باشد که شما می توانید با تماس با این شرکت و یا مراجعه به دفتر آن نسبت به دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت شرکتی اقدام نمایید.
دارا بودن نمونه کار های قوی رمز موفقیت یک شرکت طراحی سایت می باشد که شرکت طراحی سایت ابر آی تی از این نظر بسیار سطح بالا کار کرده و ضمن بهره مندی از نمونه کار های بسیار زیبا و حرفه ای می تواند بهترین انتخاب شما برای راه اندازی روند طراحی سایت شرکتی شما باشد.

فراهم آوردن مقدمات طراحی سایت شرکتی

پس از دیدن نمونه کار های شرکت طراحی سایت ابر آی تی در زمینه طراحی سایت شرکتی با توجه به درخواست شما تصمیماتی برای شروع روند طراحی سایت شما گرفته خواهد شد. برای شروع این فرایند ابتدا لازم است تا هاست میزبانی و دامنه ای برای سایت خود در نظر بگیرید. به طور معمول هاست میزبانی از طرف شرکت طراحی سایت ابر آی تی برای وب سایت های طراحی شده توسط این شرکت در نظر گرفته می شود و شما صرفا می بایست پس از دریافت مشاوره در زمینه انتخاب نام دامنه نسبت به تامین دامنه مورد نیاز سایت خود اقدام نمایید. پس از آن با توجه به درخواست شما دو مدل طراحی سایت شرکتی به شما پیشنهاد خواهد شد. یکی طراحی سایت شرکتی با قالب آماده و دیگری طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی که در ادامه هر یک از این موارد را به صورت مجزا توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت شرکتی با قالب آماده

یکی از روش های طراحی سایت در بسیاری از شرکت های طراحی سایت استفاده از قالب های آماده می باشد. این قالب ها یکبار طراحی و کد نویسی شده و تنها برای مشتریان بر روی هاست و دامنه آنها بارگزاری می شود. از آنجایی که ظاهر این نوع قالب ها قابلیت تغییر زیادی را ندارد و همچنین از قبل طراحی شده است زمان بسیار کمی برای راه اندازی نیازمند است و در برابر آن نیز شما هزینه بسیار کمتری را پرداخت می کنید. بین یک الی سه روز به طور میانگین با توجه به درخواست شما زمان خواهد برد تا سایت شرکتی شما طراحی و آماده بهره برداری شود.

طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی

بسیاری از مدیران شرکت ها مایلند تا در صورتی که برای شرکت خود وب سایتی را سفارش می دهند قالب وب سایت خاص و به نوعی تک باشد از این رو مایلند تا از خدمات طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی بهره مند شوند. این دست از مدیران پس از عقد قرار داد همکاری با شرکت طراحی سایت ابر آی تی این امکان را خواهند داشت تا با گرافیست شرکت جلسه ای داشته و ایده های خود را برای طراحی قالب اختصاصی سایت آنها به گرافیست منتقل نمایند. پس از پایان جلسه شما با گرافیست اتود اولیه ای از قالب برای شما در نظر گرفته میشود. پس از مدت زمانی که توسط گرافیست تعیین میشود قالب سایت شما آماده و برای شما ارسال می شود. پس از اینکه قالب طراحی شده مورد پسند و رضایت شما قرار گرفت به بخش برنامه نویسی منتقل می شود تا کد نویسی از صفر بر روی آن انجام و وب سایت شما آماده شود.

توجه داشته باشید با توجه به اینکه قالب وب سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شده است و کد نویسی از صفر بر روی آن اعمال می شود زمانی بسیار بیشتر از راه اندازی سایت با قالب آماده طول خواهد کشید تا سایت شما به مرحله بهره برداری برسد. همچنین هزینه ی طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی بسیار بیشتر از قالب آماده خواهد بود.

هزینه طراحی سایت های شرکتی

هزینه یکی از مباحثی است که نظر بسیاری از مدیران شرکت ها را به خود جلب می نماید. مطمئنا هر مدیر شرکتی به دنبال کاهش هزینه های شرکت خود می باشد و در تلاش است تا با کاهش هزینه ها سود دهی شرکت را افزایش دهد. یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که مدیران شرکت ها از بخش فروش و پشتیبانی شرکت طراحی سایت ابر آی تی می پرسند آن است که هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟ در پاسخ به این سوال می بایست اینطور گرفت که هزینه طراحی سایت شرکتی به صورت از پیش تعیین شده نبوده و تنها پس از ارائه درخواست مدیران شرکت، با توجه به امکانات و شرایط وب سایت آنها هزینه طراحی سایت شرکتی مورد نظر آنها تعیین می شود. به همین جهت شما مدیران شرکت ها می توانید با شماره های موجود بر روی سایت ابر آی تی تماس گرفته تا ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت شرکتی نسبت به ارائه هزینه طراحی سایت شرکتی مد نظرتان به شما اقدامات لازم صورت گیرد.

نظرات کاربران

 • شاپور محمدی
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  قیمت طراحی سایت شرکتی براساس چه ملاک هایی تعیین میشه؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   براساس نوع سایت و امکاناتی که مد نظرتون است.

 • رامین مقدمی فر
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  آیا امکان ارتقاء امکانات وب سایت در آینده وجود دارد؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   بله تمامی سایتهای طراحی شده توسط ما قابل ارتقا می باشند.

 • شادی مقدم
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام
  من به یک سایت شرکتی نیاز دارم، از چه طریقی می تونم سفارشمو ثبت کنم و از قیمتاتون مطلع شم؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   لطفا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 • ماهان راد
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی هزینه بیشتری داره ؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   بله هزینه بیشتری دارد.

 • آوا استوار
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام حد اقل قیمت طراحی سایت شرکتی شما به چه صورت است ؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   حداقل قیمت سایت آماده ۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

 • کمال محمدیان
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  طراحی سایت شرکتی چه مدت زمانی طول می کشد؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   قالب آماده ۷ روز و قالب اختصاصی ۱۲ روز زمان میبرد.

 • سعید کشاورزی
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام، نمونه کار های طراحی سایت شرکتی را چگونه می توانم دریافت کنم؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   در بخش نمونه کارها می توانید برخی از نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید.

 • احسان جاوید
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  روز بخیر
  امکان مشاوره حضوری برای صحبت در مورد چگونگی طراحی سایت هست؟ یا فقط از طریق تماس تلفنی مشاوره انجام میشه؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی برای مشاوره در زمینه طراحی سایت شرکتی اقدام نمایید. برای مراجعه حضوری با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نموده و زمان تعیین نمایید.

 • کیمیا
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید، بعد از اینکه طراحی سایت رو برای یک مجموعه انجام دادید آموزش پنل سایت به چه صورته؟ رایگان انجام میشه یا هزینه جداگانه داره؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   آموزش کار با پنل مدیریت سایت به صورت رایگان انجام می شود. آموزش به صورت یک جلسه حضوری و سپس ارائه فایل آموزشی به شما انجام شده و بعد از ان نیز پشتیبانی به صورت تلفنی وجود دارد و در صورتی که شما مشکلی در کار با پنل داشته باشید همکاران ما مشکل شما را رفع خواهند نمود.

   • کیمیا
    ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

    از پاسخگویی شما ممنونم

یک پاسخ بگذارید