• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

طراحی سایت فروشگاهی

 • خانه
 • /
 • طراحی سایت فروشگاهی
online store

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مهمترین خدمات شرکت طراحی سایت ابر ای تی می باشد. شما با طراحی سایت فروشگاهی می توانید اجناس خود را به صورت انلاین به فروش رسانده و به کسب و کار خود رونق بخشید. در طراحی سایت فروشگاهی بهینه بودن سایت از نظر سئو بسیار مهم است، از این رو تیم ابر ای تی با طراحی سایت فروشگاهی کاملا بهینه و سئومند موجب می شود شما با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه به بالاترین رتبه در موتورهای جستجوگر دست یابید.

در حال حاضر هر روز شاهد تغییر و تحولات بسیاری در کسب و کار های سنتی هستیم، این تغییر و تحولات بیشتر به دلیل تغییر رفتار و نگرش استفاده کنندگان رخ داده است زیرا بسیاری از افراد امروزه تمایل دارند تا نیاز های خود را بیشتر از بستر اینترنت تهیه نمایند و کمتر در سطح شهر رفت و آمد داشته باشند. همین تغییر عقیده مردم سبب شده است تا بسیاری از کسب و کار ها یا به فکر تغییر کلی کار خود باشند یا اینکه قدم به دنیای مجازی گذاشته و از موقعیت های موجود در این فضا بیشتر استفاده نمایند. برای اینکه بتوانید در اینترنت حضوری پر رنگ داشته باشید لازم است تا در این فضا نسبت به طراحی سایت مورد نیاز خود اقدام نمایید. فروشگاه ها و یا افرادی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت می کنند می بایست نسبت به طراحی سایت فروشگاهی اقدام نمایند تا با راه اندازی آن در بستر اینترنت بتوانند فضای فعالیتی خود را به سراسر کشور گسترش داده و نسبت به جذب مشتری بیشتر از این طریق اقدام نمایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

مطمئنا مالکین فروشگاه های سطح شهر و یا هر شخصی که محصولی را برای ارائه دارد می تواند با یک تصمیم درست به کسب مشتریان بیشتر و در مقابل سود بیشتر از طریق فروش محصولات خود دست یابد قطعا این تصمیم درست راهی جز طراحی سایت فروشگاهی نیست. با داشتن یک سایت فروشگاهی شما می توانید یک شعبه مجازی از فروشگاه خود را به صورت 24 ساعته داشته باشید تا مشتریان از سراسر ایران با مراجعه به آن نسبت به بررسی و خرید محصولات مورد نظرشان اقدام نمایند.
توجه به این نکته بسیار ضروری و مهم می باشد که جامعه امروزی به سویی در حرکت است که دیگر کمتر کسی حاضر خواهد بود برای خرید محصولات مورد نیاز خود به بازار رفته و ساعت ها به دنبال جنس مورد نظرش باشد، ساده ترین راه سرچ کردن در اینترنت و ورود به یک سایت فروشگاهی و خرید آنلاین از آن می باشد.
در این صورت است که شخص بدون آنکه وقت زیادی صرف پیدا کردن محصول مورد نظرش صرف کرده باشد می تواند آن محصول را خریده و درب منزل خود تحویل گیرد همین روند باعث شده است تا فروشگاه های اینترنتی نیز امروزه بسیار پیشرفته و گسترده تر از قبل عمل می کنند آنان با ارائه ضمانت های لازم به مشتریان خود خیال آنها را از بابت دریافت محصولات باکیفیت و اصلی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی و حتی باز پس گیری کالا و یا تعویض آن راحت می نمایند تا بتوانند نسبت به جذب مشتری بیشتر اقدام نمایند.

ویژگی های یک سایت فروشگاهی

دنیای طراحی سایت بسیار گسترده بوده و شامل بخش های بسیار زیادی می باشد. یکی از پر طرفدار ترین شاخته های طراحی سایت طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. از جمله ویژگی هایی که یک سایت فروشگاهی می بایست آنها را دارا باشد آن است که در کنار دارا بودن ظاهری زیبا، رابط کاربری آسان و سریعی داشته باشد تا تمامی کاربران با هر میزان سواد و تجربه کار با سایت های اینترنتی بتواند به راحتی نسبت به یافتن محصول مورد نیاز خود اقدام نماید. در کنار بخش کاربری سایت، پنل مدیریت یک سایت فروشگاهی نیز باید دارای امکانات کامل و ویژه ای باشد تا دست مدیریت و تیم تولید محتوا برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین محتوا برای سایت بیش از پیش باز باشد.

شرایط داشتن یک فروشگاه اینترنتی

در قدم اول برای اینکه بتوانید نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید می بایست یا وارد کننده یا تولید کننده و یا فروشنده یک یا چند کالا باشید که بتوانید آنها را به صورت آنلاین بفروشید. پس از آن می بایست به یک شرکت طراحی سایت معتبر مانند شرکت طراحی سایت ابر آی تی مراجعه نموده و نسبت به مشاهده نمونه کار های طراحی سایت فروشگاهی آنها اقدام نمایید. پس از اینکه نمونه کار ها را مشاهده نمودید می توانید تصمیم خود را نسبت به سپردن طراحی سایت فروشگاهی خود به آن شرکت اقدام نمایید تا فرایند طراحی فروشگاه اینترنتی شما وارد فاز بعدی شود.

انواع طراحی سایت فروشگاهی

در صورتی که قصد دارید تا با طراحی سایت فروشگاهی به کسب و کار خود رونق مضائفی دهید لازم است تا ابتدا تصمیم بگیرید که قصد دارید کدام یک از انواع طراحی سایت فروشگاهی برای شما انجام شود. به صورت معمول دو نوع طراحی فروشگاهی اینترنتی توسط شرکت های طراحی سایت انجام می شود. یکی از آنها طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب آماده و دیگری طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی می باشد. در صورتی که قصد داشته باشید تا از قالب های آماده شرکت طراحی سایت ابر آی تی خریداری نمایید، تعدادی از نمونه قالب های آماده به شما نشان داده خواهد شد و شما در صورتی که هر یک از آنها پسند نمودید می توانید آنرا انتخاب نموده تا بر روی سایت شما پیاده سازی شود. از آنجایی که طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب آماده مدتن زمان کمتری را برای آماده سازی نیاز دارد و همچنین قالب آن آماده می باشد هزینه ای بسیار کمتری دارد.
همچنین در صورتی که قصد دارید طراحی فروشگاه اینترنتی شما با قالب اختصاصی انجام شود، پس از ثبت قرارداد به گرافیست مجموعه معرفی می شوید تا پس از جلسه ای با وی ایده اولیه طرح مد نظر شما دریافت و بر روی آن اتود های اولیه و نهایی زده شود، پس از آنکه طرح قالب توسط شما تایید شد، با توجه به آن کد نویسی های مربوطه انجام و پس از آماده سازی به شما تحویل داده خواهد شد. از آنجایی که طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی نیاز به طراحی گرافیکی، کد نویسی از صفر و به کار بردن ماژول های گوناگون برای رسیدن به آنچه مد نظر شماست دارد طبیعتا هزینه بسیار بالاتری نسبت به خرید قالب فروشگاهی رایگان دارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی رسپانسیو

با توجه به تغییر و تحولاتی که امروزه در الگوریتم های موتور جست و جوگر گوگل انجام شده است وب سایت هایی که به صورت رسپانسیو طراحی شده اند بسیار بیشتر از سایر انواع وب سایت ها که تنها مخصوص مانیتور کامپیوتر در نظر گرفته شده اند مورد توجه قرار می گیرند و موبایل فریندلی بودن یک سایت می تواند بیشترین تاثیر را بر روی موفقیت یک سایت فروشگاهی قرار دهد از این رو پیشنهاد می کینم تا در صورتیکه قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی را دارید حتما از خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی رسپانسیو استفاده نمایید. لازم به ذکر است که تمامی طراحی سایت های صورت گرفته توسط شرکت طراحی سایت ابر آی تی به صورت رسپانسیو بوده و سایت های طراحی شده توسط این شرکت برای دستگاه های مختلف با اندازه صفحه نمایش متفاوت به خوبی نمایش داده خواهند شد.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات طراحی سایت با توجه به شرایط گوناگون و متفاوت و در عین حال متنوعی که دارد دارای هزینه های مختلفی خواهد بود و به این صورت نیست که شما بتوانید هزینه ثابت و مشخصی را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید. شما ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع از طراحی سایت فروشگاهی را مد نظر خود قرار داده اید سپس با شماره های موجود بر روی سایت ابر آی تی تماس گرفته و در رابطه با شرایط و هزینه طراحی سایت فروشگاهی با مسئول بخش مربوطه صحبت های لازمه را داشته باشید. مطمئنا پس از نیاز سنجی شما و ارائه مشاوره لازمه در زمینه طراحی سایت فروشگاهی می توان قیمت مشخصی را با توجه به آنچه که شما از یک سایت فروشگاهی مد نظر دارید در نظر گرفت. به همین جهت پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید و با بخش مشاوره و فروش شرکت طراحی سایت ابر آی تی مشورت های لازمه را داشته باشید.

نظرات کاربران

 • آرتین شهسواری
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب هم توسط شرکت شما ارائه می شود؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   خیر از شرکتهای هاستینگ باید تهیه نمایید. فقط توجه کنید از شرکتهای هاستینگ معتبر خدمات دریافت کنید.

 • تارا
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام شما قبلا برای من سایت فروشگاهی طراحی کردید طراحی و پشتیبانی شما عالی بود موفق باشید

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   خوشحالیم که از خدمات ما رضایت دارید.

 • درسا کریمی
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید،
  من به یک سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای نیاز دارم به همراه انجمن گفتگو و بلاگ و آپ اندروید و … با هزینه مناسب، می شه حدود قیمت رو برام برآورد کنید؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   برای اطلاع از هزینه ها از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از آنها مشاوره بگیرید.

 • حمید سرداری
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام به چه صورت می تونم نمونه های سایت فروشگاهی شما رو ببینم ؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   لطفا به بخش نمونه کارها مراجعه نموده و سپس فیلتر طراحی سایت فروشگاهی را بزنید.

 • مینا
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام وقت بخیر طراحی سایت فروشگاهی رو به صورت قالب آماده انجام میدید یا اختصاصی؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   طراحی فروشگاه اینترنتی ما به هر دو روش قالب آماده و اختصاصی انجام می شود.

 • شیما میهن دوست
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید،من به یک فروشگاه اینترنتی کاملا حرفه ای نیاز دارم… هزینش چقدر میشه؟ و این کار چقدر زمان می بره؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   لطفا به شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما سایتی متناسب با نیاز شما و با کمترین قیمت پیشنهاد کنند.

 • سیما منوچهری
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام وقت بخیر… برای طراحی سایت فروشگاهی باید هاست و دامنه رو خودمون تهیه کنیم یا شما این کار رو انجام میدین؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   هم می توانید خودتان تهیه نمایید و هم اینکه ما به اسم شما تهیه کنیم.

 • سیما فرهادی
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام بعد از طراحی سایت آموزش کار با سایت رو رایگان انجام میدید یا هزینه داره ؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   آموزش پنل میریتی کاملا رایگان انجام می شود.

 • سمیرا محمدزاده
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  باری طراحی سایت فروشگاهی وردپرس مناسب تر است یا پرتال؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   بستگی به نیاز شما دارد ولی پیشنهاد ما وردپرس می باشد.

 • مسعود صفری
  ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  منظورتون از طراحی ریسپانسیو نسخه موبایلی سایت هست؟؟ هزینه جدا از طراحی سایت داره؟

  • ادمین سایت
   ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   طراحی سایت ریسپانسیو تنها برای موبایل نیست، بلکه به این معنی است که سایت شما در تمامی صفحه نمایشگرها در اندازه های مختلف به درستی نمایش داده می شود. نکته بعد اینکه تمامی سایتهای طراحی شده توسط تیم ما کاملا رسپانسیو و واکنشگرا می باشند و شما هزینه ای برای این مورد پرداخت نمی کنید.

   • مسعود صفری
    ۰۶ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

    ممنون از توضیح کامل تون

یک پاسخ بگذارید