• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

طراحی سایت معماری

 • خانه
 • /
 • طراحی سایت معماری
طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری به جهت معرفی شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی انجام می شود و یک ضرورت برای این نوع شرکت ها می باشد. شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی از طریق طراحی سایت معماری می توانند نحوه فعالیت و نمونه کارهای خود را به دیگر افراد معرفی نمایند، این بهترین راه برای پیدا کردن مشتریان و جذب آن هاست. حرفه معماری براساس اصول زیبا شناختی صورت می گیرد به همین جهت طراحی سایت معماری باید جوری انجام شود که نشان دهنده هنر و خلاقیت شما باشد تا مشتری بتواند با خیالی آسوده سفارش کار دهد. طراحی سایت معماری جهت معرفی و ارائه نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت معماری و انجام پروژه های دکوراسیون داخلی و همچنین موثرترین و کم هزینه ترین روش تبلیغات و معرفی توانایی ها و تخصص آرشیتکت ها به شمار می رود. طراحی سایت معماری تنها برای آرشیتکت ها و طراحان داخلی انجام نمی گردد، از آنجایی که صنعت معماری و ساختمان حرفه و فعالیت های مختلفی را دربر می گیرد طراحی سایت معماری نیز برای هرکدام از زمینه های شغلی مرتبط با معماری انجام می شود.

مزایای طراحی سایت معماری

بیشترین اهمیت و مزیت استفاده از طراحی سایت معماری حضور در فضای اینترنت و تعامل با کاربران آنلاین می باشد، زیرا این کاربران قشر وسیعی از افراد جامعه را دربر می گیرند که بدون محدودیت زمان و مکان می توانند با شما و وبسایت شما در ارتباط بوده و از این طریق با نحوه فعالیت شما نیز آشنا شوند. بنابراین طراحی سایت معماری و انجام فعالیت های تبلیغاتی و سئو بر روی سایت به نوعی یک روش تبلیغاتی بسیار مفید و موثر برای کسب و کار شما محسوب می گردد. طراحی سایت معماری نوعی ویترین برای نمایش نمونه کارها و معرفی خدمات شما به دیگر افراد می باشد. از سویی دیگر طراحی سایت معماری می تواند نوعی پل ارتباطی میان مشاغل مرتبط با امور عمرانی و فعالیت های معماری باشد و مزیت های بسیاری از طریق آشنایی، ایجاد ارتباط و همکاری این مشاغل با یکدیگر را بوجود آورد. با استفاده از طراحی سایت معماری، شما بسیار بیشتر از اندازه یک ویترین فضا و همینطور زمانی نامحدود برای نمایش نمونه کارهای اجرا شده و یا پروژه های در حال اجرای خود دارید و این امکان برای شما فراهم می شود تا برای هر کدام از پروژه ها توضیحاتی در قالب متن، تصویر یا ویدیو ارائه دهید.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت معماری

در طراحی سایت معماری بخش های متنوعی می توان ایجاد نمود و امکانات مختلفی را می توان لحاظ کرد و با استفاده از آن ها سایتی اختصاصی، حرفه ای و قدرتمند داشت تا هم کاربران در هنگام استفاده از آن تجربه خوبی کسب نمایند هم صاحب سایت به سادگی بتواند وبسایت خود را مدیریت نموده و همچنین مشتریان بسیاری را بدست آورد. در ادامه به ذکر چند مورد از ویژگی ها و امکاناتی که می توان در طراحی سایت معماری از آن ها استفاده نمود می پردازیم:

 1. صفحه رزومه یا درباره ما: در طراحی سایت معماری و طراحی سایت گروه مهندسان معمار و اینگونه سایت ها ارائه یک رزومه کاری کامل از سوابق کاری مهندسین و تکنسین ها و همچنین سابقه و تاریخچه راه اندازی شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا برای جلب اعتماد کاربران و مشتریان لازم است اطلاعاتی درباره شما و شرکت معماری تان در اختیار آن ها قرار گیرد و هرچه رزومه شما پربارتر و معتبرتر باشد این حس اعتماد نیز بیشتر خواهد شد.
 2. طراحی صفحه ارتباط با ما یا تماس با ما: ایجاد این صفحه به ارتباط میان شما و کاربران سایت کمک بسیاری می کند، اگر اطلاعات تماس خود را در سایت قرار ندهید افراد چگونه می توانند شما را بیابند و یا با شما تماس بگیرند؟
 3. طراحی صفحه کادر فنی: این صفحه نیز همانند صفحه رزومه به معرفی پرسنل ، مهندسین و تکنسین های فعال در شرکت معماری و توضیح توانایی ها و نحوه فعالیت آن ها اختصاص داده می شود و همانطور که گفته شد برای جلب اعتماد مشتریان لازم و مفید می باشد.
 4. طراحی صفحه خدمات: در این صفحه، خدماتی که توسط شرکت معماری شما ارائه می شود به صورت کامل و جامع و در بخش های مختلف توضیح داده می شود. خدماتی که معمولا در زمینه طراحی سایت معماری به آن ها پرداخته می شود عبارتند از طراحی دکوراسیون منزل، فروشگاه، مراکز تجاری، اداری، طراحی دکورهای نمایشگاهی، پارتیشن بندی، بازساری فضا، بازسازی مکان های تاریخی، طراحی و تهیه نقشه های معماری، اجرای مواد و مصالح خاص و ترکیبی و…
 5. طراحی صفحه نمونه کار: برجسته ترین، پربازدیدترین و مهم ترین بخش از طراحی سایت معماری صفحه نمونه کار می باشد، زیرا در این بخش می توانید به نمایش پروژه های اجرایی شرکت با استفاده از تصاویر و ویدیو بپردازید و همچنین توضیحاتی از جمله نام پروژه، تاریخ و زمان شروع و پایان آن، متراژ، موقعیت، مصالح و متد بکار رفته و از این قبیل مشخصات را در قالب متن به نمونه کارها اضافه نمایید.
 6. طراحی صفحه اخبار و مقالات: استفاده از اخبار، مقالات و اطلاعات بروز در زمینه معماری و قرار دادن آن ها در بخشی از سایت به جذب بیشتر مخاطبان و کاربران کمک می کند. دانشجویان و علاقمندان به صنعت معماری می توانند از طریق سایت معماری شما اخبار روز و دستاورد های جدید مرتبط با این صنعت را دنبال نمایند.
 7. طراحی صفحه گالری: از آنجایی که تصاویر تاثیر بیشتری بر افراد دارند و درصورتی که کاربران به خواندن محتوا نپردازند تصاویر می توانند بخشی از منظور محتوا را به کاربر برسانند و او را ترغیب به خواندن مطالب نمایند. به همین جهت استفاده از تصاویر بخصوص عکس های با کیفیت از نمونه کارهای انجام شده توجه کاربران را جلب می کند.
 8. طراحی بخش ویدیو: بیشتر کاربران برای اطلاع از مطالب تماشای ویدیو را به خواندن متن ها ترجیح می دهند. به همین جهت قرار دادن ویدیو های کوتاه و با حجم کم در مورد موضوعات مختلف سایت می تواند در طراحی سایت معماری سودمند باشد.

طراحی سایت معماری تنها مختص شرکت های بزرگ نیست

قدمت و بزرگ بودن شرکت معماری اهمیتی در طراحی سایت معماری ندارد، طراحی سایت معماری برای هر شرکتی با هر اندازه سابقه کاری تیم طراحی می تواند انجام شود. طراحی سایت معماری به کسب و کار شما رونق می بخشد و به پیشرفت و توسعه فعالیت شما کمک خواهد کرد. با طراحی سایت معماری و بارگذاری تصاویر و ویدیوها از پروژه های انجام شده توسط تیم خود هنر و توانایی های تیم طراحی را برای کاربران به نمایش گذاشت تا آن ها به محض ورود به سایت مجذوب کارهای شما شده و بدین ترتیب به مشتری تبدیل خواهند شد. نکته قابل توجه در طراحی سایت معماری طراحی و ساخت آن به صورت استاندارد و بهینه شده می باشد، ما وبسایت معماری شما را طبق بروز ترین استانداردهای طراحی سایت و براساس اصول سئو و گوگل طراحی و تولید خواهیم کرد. تنها کافیست برای سفارش طراحی سایت معماری با ما تماس حاصل نمایید.

نظرات کاربران

یک پاسخ بگذارید