• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
  • ایمیل: info@abarit.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

طراحی سایت وردپرس

  • خانه
  • /
  • طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت وردپرس

در حال حاضر بسیاری از افراد و کسب و کارهای مختلف در تلاش هستند تا با یک طراحی سایت اصولی و سئوبیس فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز نمایند. مطمئناً برای این دسته از افراد و کسب و کارهایی که به فکر طراحی سایت افتاده‌اند راه‌ها و روش‌های گوناگونی برای رسیدن به هدفشان وجود دارد. یکی از بهترین و در عین حال معروف ترین راه هایی که می توان به کمک آن یک سایت مناسب طراحی نمود طراحی سایت وردپرس می باشد.
وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای جهانی توانسته است تا با ارائه امکانات مختلف و همچنین امنیت بالای خود در کنار سهولت در استفاده به اولین سیستم مدیریت محتوا تبدیل شود که سایت های بسیاری توسط آن طراحی و ساخته می شود. در ادامه در رابطه با مزایای استفاده از خدمات طراحی سایت وردپرس بیشتر به شما توضیح خواهیم داد، به همین دلیل توصیه می‌کنیم که تا انتها با ما همراه باشید.

طراحی سایت وردپرس چگونه است

همانطور که می دانید وردپرس به عنوان اولین سیستم مدیریت محتوای سایت های اینترنتی به شمار می رود. یکی از اصلی ترین ویژگیهای سیستم مدیریت محتوای وردپرس رایگان بودن آن است. صورتی که شما قصد طراحی سایت با وردپرس را داشته باشید می توانید با یک سرچ ساده نسبت به دانلود سیستم مدیریت محتوای وردپرس اقدام نمایید.
پس از اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس را دانلود نموده اید می توانید یک هاست و دامنه برای سایت خود انتخاب نمایید و در ادامه لازم است تا نسبت به نصب وردپرس بر روی هاست خود اقدام کنید و در نهایت قالبی بر روی سیستم خود نصب نمایید تا بتوانید کسب و کار خود را در اینترنت آغاز نمایید.

مزایای طراحی سایت وردپرس

اگر تا حدودی با طراحی سایت وردپرس آشنا باشید مطمئناً با بسیاری از مزایای آن نیز آشنا هستید. از جمله اصلی ترین مزایای استفاده از وردپرس برای طراحی سایت می توان به متن باز بودن این سیستم در کنار هسته مرکزی قوی آن، آپدیت های منظم ، قالب های رایگان و پولی بسیار و همچنین افزونه های کاربردی متناسب با این سیستم اشاره نمود.
در صورتی که قصد طراحی سایت وردپرس داشته باشید دغدغه انتخاب قالب نخواهید داشت زیرا برای این سیستم قالب های متفاوتی طراحی شده است که با توجه به کسب و کار شما می توان یکی از آنها را انتخاب نمود. قالب های متنوع، زیبا و حرفه ای در زمینه های طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده است که می توان از آنها برای طراحی سایت وردپرس استفاده نمود.

طراحی سایت وردپرس سئوبیس

با توجه به متن باز بودن سیستم مدیریت محتوای وردپرس توسعه ‌دهندگان بسیاری همه ‌روزه تلاش می ‌کنند تا با ارائه افزونه های مختلف به بهتر شدن این سیستم از لحاظ مختلف کمک کنند. همچنین برنامه نویسان سیستم مدیریت محتوای وردپرس این سیستم را به صورت سئوبیس طراحی نموده اند تا وب سایت هایی که به کمک وردپرس طراحی و ساخته می شوند بتوانند از این امکان به خوبی برای پیشرفت خود استفاده نمایند.

طراحی سایت وردپرس با قالب آماده

همانطور که گفته شد قالب های بسیاری برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی و ساخته شده است و شما می توانید به راحتی با دانلود و نصب هر یک از این قالب ها بر روی وردپرس سایت خود را ایجاد نمایید. همچنین در صورتی که توانایی طراحی سایت با وردپرس را ندارید می ‌توانید این کار را به شرکت های طراحی سایت که به وسیله وردپرس وب سایت طراحی می‌ کنند بسپارید تا در مدت زمان کمی وب سایت وردپرسی شما آماده و تحویل شما شود.
از مزیت های طراحی سایت وردپرس با قالب آماده می توان به کم هزینه بودن آن و راه اندازی سریعتر آن نسبت به طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی اشاره نمود. این درحالی است که در صورتی که از قالب آماده برای سایت وردپرسی خود استفاده نمایید لازم است تا با صبر و حوصله نسبت به شخصی سازی قالب سایت خود اقدام نمایید، البته در صورتی که طراحی سایت وردپرس خود را به شرکت‌های طراحی سایتی مانند شرکت طراحی سایت ابر آی تی بسپارید این کار با دقت بسیار بالا و در مدت زمان کمی برای شما انجام می شود تا قالب مربوطه به همان چیزی که شما مد نظرتان بوده است برسد.

طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی

بسیاری از افراد و کسب و کارهای مختلف مایلند تا در صورتی که نسبت به طراحی سایت با وردپرس اقدام می‌ کنند وبسایتی خاص با قالبی متفاوت تر از آنچه که تاکنون در اینترنت دیده شده است تحویل گیرند، از این رو به این دسته از افراد و کسب و کار ها پیشنهاد می شود تا طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی را امتحان نمایید.
برای طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی لازم است تا ابتدا طرحی گرافیکی قالب مورد نظر برای کارفرما طراحی شود پس از اینکه طرح قالب به تایید کارفرما رسید برنامه نویسی های لازم بر روی طرح انجام می شود و در نهایت وب سایت وردپرسی با قالب اختصاصی تحویل کارفرما می ‌شود.
از مزیت های طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی می توان متفاوت بودن قالب در کنار مطابق بودن آن با خواسته های کارفرما اشاره نمود. همچنین با توجه به اینکه طرح سایت اختصاصی می باشد ممکن است از مدل ها و آپشن هایی بر روی آن استفاده شده باشد که در سایتی دیگر مورد استفاده قرار نگرفته باشد. در کنار این مزایا با توجه به اینکه برای اینگونه از سایتها طراحی گرافیکی به صورت اختصاصی انجام می شود و همچنین برنامه نویسی آنها از پایه انجام می شود هزینه طراحی سایت وردپرس با قالب اختصاصی بسیار بیشتر از قالب آماده خواهد بود.

هزینه طراحی سایت وردپرس

در حال حاضر شرکت های طراحی سایت بسیاری با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس نسبت به طراحی سایت وردپرس اقدام می کند که شرکت طراحی سایت ابر آی تی یکی از بهترین شرکت ها این زمینه می باشد. در صورتی که شما قصد طراحی سایت با وردپرس را دارید بهتر است پس از بررسی نمونه کارها با کارشناسان فروش شرکت ابرآی تی تماس گرفته و با ارائه طرح مد نظر خود به آنها نسبت به دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت بهره مند شوید. همچنین پس از بررسی های به عمل آمده در رابطه با طرح مد نظر شما هزینه طراحی سایت وردپرس مورد نظرتان به شما اعلام خواهد شد.

نظرات کاربران

یک پاسخ بگذارید