• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
  • ایمیل: info@abarit.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

فروش سایت

فروش سایت حرفه ای را با ابر ای تی تجربه نمایید. شرکت ما فروش سایت به صورت کاملا تخصصی را به دو صورت قالب آماده و قالب اختصاصی انجام می دهد. در فروش سایت قالب آماده تمامی قالب ها از قبل طراحی و سپس بهینه سازی شده و در اختیار شما قرار داده شده اند، ولی در فروش سایت قالب اختصاصی قالب از بیس برای شما طراحی شده و متناسب با سلیقه شما طراحی می گردد. البته باید بدانید در فروش سایت قالب آماده نیز صفحات کاملا قابل ویرایش می باشند و شما به راحتی می توانید وب سایت خود را شخصی سازی نمایید.

site sales

در ادامه به اهمیت فروش سایت می پردازیم: با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر رو آوردن به فضای مجازی و استفاده از فرصت های آن امری غیر قابل انکار بوده و همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد، شرکت ها و سازمان ها برای برقراری ارتباطی بهتر، آسان تر و کاربردی تر با مخاطبین خود اقدام به راه اندازی سایت نمایند و از خدمات فروش سایت استفاده کنند. بسیاری از این افراد و شرکت ها به فکر طراحی سایت برای خود هستند و برای این منظور به سراغ تیم ها و شرکت های فعال در زمینه فروش سایت می روند و با ثبت سفارش طراحی سایت خود تلاش می کنند تا کاربران بیشتری را به سمت استفاده از محصولات و خدمات خود که آنها را از طریق وب سایت عرضه میکنند مجاب نمایند.

مطمئنا راه اندازی یک سایت تضمینی برای موفق شدن آن نیست بلکه می بایست بر روی آن فعالیت های بسیار مختلف و گوناگونی انجام داد تا یک سایت بتواند به موفقیت رسیده و کاربران مختلفی را به خود جذب نموده و از میان آنها آن دسته از مخاطبینی که هدف استفاده کننده از خدمت یا محصول هستند شناسایی شده و کالا و خدمات به آنها عرضه شود. به همین دلیل است که بسیاری از افراد و شرکت ها به دلیل اینکه به خوبی بر روی مسئله سئو سایت خود وقت، انرژی و سرمایه نمیگذارند از آن نتیجه ای دریافت نمی کنند و همین امر دلیلی می شود که مایل باشند تا نسبت به فروش سایت خود اقدام نمایند.

مهم ترین دارایی یک وب سایت دامنه و پس از آن اطلاعاتی است که بر روی هاست آن ذخیره شده است از این رو در صورتی که شما قصد فروش سایت خود را دارید در قدم اول می بایست نسبت به آگهی نمودن آن برای فروش اقدام کنید، در صورتی که فرد یا شرکتی تمایل به خرید سایت شما داشت می توانید پس از توافقات مالی مالکیت دامنه سایت خود را به نام وی نموده و پس از آن اطلاعات هاست را نیز در اختیار وی قرار دهید. در زمینه فروش سایت خود می توانید از تیم ابر ای تی کمک گرفته و این کار را به راحتی انجام دهید.

در این بین شرکت های طراحی سایت نیز برای آنکه بتوانند مشتریان بیشتری را به خود جذب نمایند بخشی را تحت عنوان فروش سایت در نظر میگیرند. در این بخش به دو صورت عمل میشود، یکی مربوط به سایت هایی است که افراد و شرکتهایی که قبلا از آن شرکت طراحی سایت ، سایت خریداری نموده اند و در حال حاضر تمایلی به نگهداری آن ندارند. به همین منظور پس از هماهنگی های لازمه با مدیریت شرکت طراحی سایت آدرس سایت آنها به عنوان یکی از آیتم های فروش سایت در بخش مربوطه ثبت می شود تا در صورتی که فرد یا شرکتی قصد خرید سایت را داشت با مراجعه به آن صفحه نسبت به خرید سایت های آگهی شده اقدام نماید.

یکی دیگر از اقداماتی که بسیاری از شرکت های طراحی سایت نسبت به انجام آن مبادرت می کنند آن است که تلاش می کنند تا با خرید تعدادی دامنه رند و بعضا عمومی وب سایت هایی را بر روی آن دامنه ها راه اندازی نموده و به تولید محتوا بر روی آنها اقدام نمایند پس از آن بر روی سئو آن سایت ها فعالیت نموده و به بالا آوردن آنها در سرچ های مختلف موتور های جست و جو اقدام می نمایند. پس از رشد اینگونه وب سایت ها در صورتی که فرد یا شرکتی برای طراحی سایت نزد آنها آمد اگر زمینه کاری آنها با یکی از سایت هایی که از قبل طراحی و آماده شده است همخوانی داشت پیشنهاد خرید آن سایت را به جای طراحی سایت از صفر به وی می دهند. این کار چندین مزیت داشته که در ادامه به بررسی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

عدم نیاز به خرید دامنه

در صورتی که از سایت هایی که در بخش فروش سایت شرکت خریدارای نمایید مطمئنا دیگر نیازی به خرید دامنه و دردسر های پیدا کردن یک دامنه مناسب برای وب سایت خود ندارید و می توانید با منتقل نمودن مالکیت دامنه ی وب سایت خریداری شده مدیریت آن را به دست بگیرید.

عدم نیاز به خرید هاست

با توجه به اینکه شما در حال خرید یک سایت آماده شده هستید نیازی برای مهیا نمودن فضای ذخیره سایزی برای آن نیستید.

عدم نیاز به طراحی قالب

وب سایت هایی که برای فروش قرار داده می شوند از قبل به صورت حرفه ای طراحی می شوند و به همین منظور دیگر نیازی به طراحی قالب برای آنها نیست و در صورتی که شما قالب فعلی موجود بر روی آنها را پسندید می توانید وجه آنرا پرداخت و مالک جدید سایت شوید.

جلو افتادن در کارها

یکی از مزیت های استفاده از خدمات فروش سایت آن است که شما با تهیه یک سایت آماده از نظر زمانی و موقعیتی بسیار جلوتر از افراد هم سطحی هستید که در حال راه اندازی یک سایت صفر می باشند زیرا سایتی که شما خریدارای می کنید از قلب طراحی شده است، محتوای مناسبی بر روی آن قرار داده شده است، صفحات مختلف و زیادی از آن در گوگل ایندکس شده است و از همه مهم تر اینکه با توجه به شرایط می توانید سایتی را خریداری نمایید که در بسیاری از کلمات کلیدی حوزه کاری شما در صفحه اول سرچ ها قرار داشته باشد و این یعنی درست همان چیزی که شما از یک سایت انتظار دارید و می توانید بلافاصله پس از راه اندازی آن نسبت جذب کاربر و مشتری و افزایش زنگخور های خود اقدام نمایید و تاثیرات شگفت انگیز این کار را خیلی زود خواهید دید.

البته پیشنهاد خود ما طراحی سایت است تا شما از صفر بر روی سایت خود کار نموده و برند سازی نمایید.

شرکت طراحی سایت ابر آی تی یکی از برترین شرکت های فعال در حوزه فروش سایت می باشد که وب سایت های بسیاری را در طول سال طراحی و تحویل مشتریان خود می دهد. شما کاربران گرامی می توانید در صورتی که قصد طراحی سایت از صفر را ندارید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و از خدمات فروش سایت این شرکت بهره مند شوید و چندین پله از سایر افرادی که به تازگی به فکر طراحی سایت برای کسب و کار خود افتاده اند بالاتر رفته و کسب و کار اینترنتی خود را آغاز نمایید.

نظرات کاربران

یک پاسخ بگذارید