• تلفن: 09126863580 , 44491770 , 44491771
 • ایمیل: info@abarit.com
 • ساعات کاری: 09:00-18:00

قیمت طراحی سایت

lapto

قیمت طراحی سایت یک فاکتور بسیار مهم برای افرادی است که نیاز به طراحی سایت دارند، به همین دلیل شرکت ابر ای تی قیمت طراحی سایت خود را بسیار متنوع قرار داده تا هر فردی با هر میزان بودجه بتواند سایت مورد نیاز خود را تهیه نمایید. قیمت طراحی سایت به وسیله فاکتورهای بسیار زیادی تعیین می شود که این فاکتورها همان امکانات سایت شما می باشند. البته باید گفت هیچگاه کیفیت طراحی سایت را نباید قربانی قیمت طراحی سایت نمود زیرا یک سایت خوب و استاندارد مهمترین فاکتور در موفقیت کسب و کار شما در بازار انلاین می باشد.

در حال حاضر با پیشرفت روز افزون اینترنت و استفاده از آن دیگر کاربران برای انجام حتی کوچک ترین کار های روزمره خود نیز به ندرت حاضر می شوند تا از منزل خارج شده و در سطح شهر به براورده کردن نیاز های خود اقدام کنند و تلاش میکنند تا با مراجعه به وب سایت های مختلف نسبت به تامین نیاز های خود اقدام نمایند. همین امر موجب شده است تا اهمیت داشتن یک سایت جامع و حرفه ای برای هر کسب و کار و فردی بیش از پیش احساس شود.

هر کسب و کاری در هر زمینه کاری که مشغول فعالیت می باشد توانایی و پتانسیل تبدیل شدن به یک کسب و کار مجازی و یا نیمه مجازی را دارا می باشد و مالکین اینگونه کسب و کار ها می توانند با طراحی سایت برای کسب و کار خود پا را فراتر از منطقه فیزیکی خود قرار دهند و مشتریانی حتی در شهر ها و استان های دیگر را نیز به سمت کسب و کار خود جذب نمایند. برای اینکه بتوانید یک سایت حرفه ای برای خود داشته باشید نیازمند کسب اطلاعاتی در این زمینه هستید.

ابتدا باید در نظر بگیرید که سایتی که مناسب کسب و کار شما می باشد از نوع شرکتی، معرفی،خدماتی و یا فروشگاهی می باشد. مطمئنا در صورتی شما دارای فروشگاهی در سطح شهر هستید و محصولاتی را در فروشگاه خود عرضه می کنید به یک طراحی سایت فروشگاهی نیازمند خواهید بود. در صورتی که شرکتی دارید که قصد راه اندازی سایت را برای آن دارید طراحی سایت شرکتی می تواند این مهم را برای شما براورده نماید. اگر کسب و کاری دارید که در آن خدماتی را به مشتریان خود ارائه میدهید می توانید از طراحی سایت خدماتی استفاده نمایید و حتی اگر به صورت مستقل و فردی کسب و کاری را دارید که نیاز به معرفی خود و مهارت هایتان به کاربران اینترنتی دارید نیز می توانید از طراحی سایت معرفی بهره ببرید.

پس از آنکه مشخص شد به چه نوع سایتی نیازمند هستید می بایست به یک شرکت طراحی سایت معتبر مراجعه نمایید. در حال حاضر شرکت های مختلفی در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنند که همین امر انتخاب یک شرکت طراحی سایت با سابقه را کمی دشوار می کند. مطمئنا بهترین معرف کیفیت کار های یک شرکت طراحی سایت نمونه کار های آن شرکت می باشد و شما می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها نسبت به ملاحظه نمونه کارهای آن شرکت اقدام نمایید همچنین می توانید با مشتریانی که قبلا از آن شرکت خدمات طراحی سایت را دریافت نموده اند بخواهید تا نسبت به ارائه نظر خود در رابطه با کیفیت طراحی سایت آنها و همچنین خدمات پس از فروشی که به آنها ارائه نموده اند به شما اقدام نمایند. پس از بررسی می توانید نسبت به انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر و با سابقه خود اقدام نمایید.

شرکت طراحی سایت ابر آی تی با سابقه چندین ساله خود در زمینه طراحی انواع سایت توانسته است با کسب رضایت حداکثری مشتریان به یکی از شرکت های طراحی سایت با سابقه در این زمینه تبدیل و نمونه کار های بسیاری را در زمینه طراحی سایت انجام داده و تحویل مشتریان دهد و شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به سپردن طراحی سایت خود به این شرکت اقدام نمایید.

یکی از عمده ترین سوالاتی که بسیاری از مشتریان تا به اکنون پرسیده اند در رابطه با قیمت طراحی سایت بوده است. شاید بتوان اینطور برداشت نمود که مبحث قیمت طراحی سایت به عنوان یکی از اصلی ترین دلایلی است که تا کنون باعث شده است که بسیاری از مدیران شرکت ها، موسسات و فروشگاه ها نسبت به خرید سایت اقدام نکرده اند. برای پاسخ به این سوال که قیمت طراحی سایت به چه عواملی بستگی دارد باید به این نکته اشاره داشته باشیم که قیمت طراحی سایت بسیار متنوع بوده و نمی توان نرخ ثابت و پایه ای را برای آن در نظر گرفت بلکه موارد بسیاری در این زمینه دخیل هستند که در مجموع باعث شکل گیری قیمت طراحی سایت می شوند که در ادامه به توضیح در رابطه با هر یک از این عوامل خواهیم پرداخت:

نوع طراحی سایت و تاثیر آن بر قیمت طراحی سایت

مطمئنا اینکه شما از چه نوع طراحی سایتی مایلید استفاده نمایید بر روی قیمت طراحی سایت شما تاثیر گذار خواهد بود. توجه داشته باشید که ماژول ها ، ظاهر، میزان امنیت و … در یک وب سایت معرفی بسیار کمتر و آسان تر از یک سایت فروشگاهی خواهد بود که دارای بخش های بیشتر بوده و با انتقال وجه نیز همراه است به همین جهت می بایست اختلاف قیمتی را از این بابت برای آن در نظر گرفت.

قالب آماده یا اختصاصی

یکی دیگر از مواردی که بر روی قیمت طراحی سایت شما تاثیر گذار خواهد بود این است که شما مایلید تا برای طراحی سایت شما از قالب آماده استفاده شود یا قالب اختصاصی، مطمئنا استفاده از قالب آماده به دلیل اینکه یک بار طراحی و اجرا شده است و برای سایر سایت هایی که مایل به راه اندازی با قالب آماده هستند تنها بارگزاری می شوند قیمت بسیار کمتری دارند. این در حالی است که در صورتی که شما مایل به استفاده از طراحی سایت اختصاصی باشید با توجه به اینکه می بایست قالب مطابق با خواسته شما طراحی شود و همچنین ممکن است ماژول های مختلف و گوناگونی بر روی وب سایت شما قرار داده شود می تواند بر روی قیمت طراحی سایت شما تاثیر گذار باشند.

نوع دامنه

یکی دیگر از بخش هایی که بر روی قیمت طراحی سایت سایت شما ممکن است تاثیر گذار باشد دامینی است که برای وب سایت خود خریداری می کنید. دامین های ملی از قیمت بسیار ارزانی برخوردار می باشند در صورتی که دامین های بین المللی به دلیل ارتباط مستقیمی که با قیمت ارز دارند روز به روز گران تر از گذشته می شوند و همین امر ممکن است در ابتدای راه اندازی سایت بر روی قیمت طراحی سایت شما تاثیر گذار باشد.

هاست سایت و تاثیر آن بر قیمت طراحی سایت

هاست سایت فضایی که کلیه اطلاعات سایت بر روی آن قرار داده میشود و می بایست از سرعت وامنیت بالایی برخوردار باشد. از این رو وب سایت ها و شرکت های مختلفی نسبت به ارائه خدمات هاست اقدام نموده اند که هر یک با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند قیمت های مختلفی را برای سرویس های خود در نظر گرفته اند. در صورتی که شما داوطلب دریافت هاست های باکیفیت باشید می بایست هزینه اجاره آنرا نیز پرداخت نمایید که این مورد نیز می تواند تاثیر خود را بر روی قیمت طراحی سایت شما قرار دهد.

سابقه کاری و برند بودن شرکت طراحی سایت

شاید بتوان یکی از اصلی ترین دلایل متفاوت بودن قیمت طراحی سایت را این دانست که بسیاری از شرکت های طراحی سایت با توجه به تجربه ای که زمینه طراحی سایت دارند و همچنین نام معتبری که از خود در وب بر جای گذاشته و خدماتی که پس از طراحی سایت به مشتریان خود ارائه میدهند قیمت طراحی سایت بالایی را برای ارائه خدمات طراحی سایت خود در نظر گرفته اند.

در کل با توجه به متغییر بودن قیمت طراحی سایت توصیه میکنیم در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را برای خود دارید و به دنبال دانستن قیمت طراحی سایت هستید ابتدا با شماره های موجود بر روی سایت شرکت ابر آی تی تماس حاصل فرمایید تا پس از دریافت اطلاعات شما پیرامون طراحی سایتی که مد نظر خود دارید قیمت طراحی سایت مخصوص طرح مورد نظر به شما ارائه شده و قرار ملاقات حضوری برای ارائه نمونه کار ها و همچنین عقد قرار داد با شما هماهنگ شود.

نظرات کاربران

 • کیمیا صالحی
  ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  مدت زمان طراحی سایت و راه اندازی آن چه مدت طول می کشد؟

  • ادمین سایت
   ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   طراحی سایت شرکتی قالب آماده ۷ روز و قالب اختصاصی ۱۴ روز
   طراحی سایت فروشگاهی قالب آماده ۱۴ روز و قالب اختصاصی ۳۰ روز می باشد.

 • محمد پزشکی
  ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام ظاهر سایت چه میزان در قیمت طراحی سایت تاثیر میزاره ؟

  • ادمین سایت
   ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   در صورتی که از طراحی سایت قالب اختصاصی استفاده نمایید، ظاهر سایت تاثیر بسیار کمی بر روی قیمت طراحی سایت دارد.

 • زهرا شرفی
  ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام، چطور می تونم نمونه کار های شما را دریافت کنم؟

  • ادمین سایت
   ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   یا استفاده از منو بالا و کلیک بر روی گزینه نمونه کارها می توانید نمونه کارهای طراحی سایت ما را مشاهده نمایید.

 • بهاره افضلی
  ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام هزینه بعد از تحویل کارسایت پرداخت میشه یا قبلش؟

  • ادمین سایت
   ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   نیمی از هزینه در زمان عقد قرارداد و باقی آن در زمان تحویل سایت به شما دریافت می گردد.

 • nima
  ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  قیمت طراحی سایت به تعداد صفحاتی که از طراح می خوایم برامون ایجاد کنه هم بستگی داره؟

  • ادمین سایت
   ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   خیر شما با طراحی سایت امکان ایجاد بینهایت صفحه را دارید.

 • سارا موسوی
  ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  طراحی سایت به صورت وردپرس می باشد؟ و این که این هزینه شامل سئو هم می باشد؟

  • ادمین سایت
   ۰۸ام آذر ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام
   بله عمدتا سایتهای طراحی شده توسط تیم ما با صورت وردپرس می باشند ولی در صورت نیاز می توانیم با سیستم های مدیریت محتوا دیگر هم طراحی نماییم. هزینه سئو جداگانه و متناسب با کلمات کلیدی شما تعیین می گردد.

یک پاسخ بگذارید